Макс Барських зняв кліп з кадрів, де він ріже вени

Ну, ось і стало ясно — піар, чи не піар вчинок Максима Барських, який порізав собі вени на концерті Наталки Могилевської.

У інтернеті викладений кліп "екс-фабриканта", до якого увійшли кадри, де хлопець ріже собі вени.

Нагадаємо, 18-річний Макс Барських брав участь в "Фабріці зірок-2". Після завершення проекту, на спільному концерті Могилевської і "фабрикантів" в палаці "Україна" він раптом перерізав собі вени прямо на сцені. Хлопець пішов на такий вчинок через кохання до Світлани Лободи.  

Таким вчинком хлопець здивував і режисера шоу Алана Бадоєва, якого в світській тусовці називають заступником Макса, і Лободу, і Могилевську.
"Ми вважаємо поведінку Макса, непрофесійною, - сказав Михайло Ясинський, виконавчий директор компанії Talant Music, піар-менеджер Наталки Могилевської. - Найближчим часом він не буде брати участі у акціях, організованних нашою компанією".

Кажуть, що за кулісами все було залито червоною рідиною, схожою на кров. Але дехто з очевидців стверджує, що це була фарба. Цікаво: він і справді порізав руку, чи це був лише піар? 

"Ще трохи - і Макс би вилетів в невідомість, ось він і зважився увійти до світу шоу-бізнесу завдяки яскравому скандалу. І не помилився - кліп з "живою" картинкою, повірте, стане, хітом", — прокоментував психотерапевт Володимир Голубенко.

Читайте також:
На концерті Могилевської "фабрикант" порізав вени
"Фабрикант" вибачився за порізані вени
Макс Барських виступив з черговим "шоу" на концерті Лободи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: