"Міс США" виявилася переможницею стриптиз-конкурсу

Ріма Факіх, яка здобула титул "Міс США-2010", також перемогла у конкурсі стриптизерок, який проходив у 2007 році.

Ріма Факіх / Фото: bittenandbound.com
 Володарка титулу "Міс США - 2010" Ріма Факіх виявилася переможницею конкурсу стриптизерок 2007 року.

Фотографії Факіх, що виконує танець біля жердини, опублікував сайт радіостанції Channel 955, одна з програм якого - Mojo in the morning - в 2007 році виступила в якості організатора конкурсу на краще виконання стриптизу.

За підсумками змагання Факіх, що виступала в шортах і майці, була визнана переможницею конкурсу. В якості нагороди дівчина отримала прикраси, секс-іграшки і портативну жердину для стриптизу для домашнього використання.

Під час конкурсу Факіх не роздягалася і керівництво програми Mojo in the morning висловило надію, що дівчина не буде позбавлена титулу "Міс США" через участь у конкурсі на кращий танець біля жердини.

"Було б божевіллям позбавляти Ріму можливості представляти США на конкурсі Mісс Всесвіт. Фотографії, опубліковані на нашому сайті, є не більш провокаційними, ніж ті, що розміщені на сайті конкурсу "Mіс США", - заявив представник шоу.

В організаційному комітеті конкурсу "Міс США" відмовилися від коментарів. Сама Ріму Факіх поки також не виступила з якими-небудь заявами.

Читайте також:

Конкурс "Міс США" виграла американка арабського походження

Міс Росія - 2010" стала 18-річна модель з Єкатеринбурга

Скандальна "Міс Росія" закрутила роман із Тіматі

"Міс США" 2010

"Міс США" 2010
Наступна публікація