Українські фільми покажуть у Каннах

Українські фільми покажуть у Каннах

Фільм "Щастя моє" покажуть на Каннському кінофестивалі

19 травня вперше в історії Каннського кінофестивалю будуть представлені два українські фільми.

 19 травня вперше в історії Каннського кінофестивалю будуть представлені два українських фільми. В основній конкурсній програмі наша країна презентує картину "Щастя моє" режисера Сергія Лозниці, а світова прем'єра нового фільму Отара Іоселіані "Шантрапа" відбудеться у роздiлi спеціальних показів офіційної програми фестивалю.

За головний приз фестивалю - Золоту пальмову гілку - буде боротися картина "Щастя моє". Її представлять автор сценарію та режисер Сергій Лозниця, продюсери Олег Кохан і Хайно Декерт, актори Віктор Німець і Ольга Шувалова. На сьогоднішній день цю роботу бачили лише відбірники, однак автори фільму впевнені, що картина не залишиться непоміченою.

"Сьогодні ми переживаємо радісну і хвилюючу подію: український фільм увійшов в основну конкурсну програму законодавця світової кіномоди - Каннського кінофестивалю", - зазначив міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк.

У складі української делегації - народний артист України Богдан Ступка - єдиний український актор, який потрапив до рейтингу кращих акторів і режисерів американських кіноакадеміків, який зіграв голову Держкіно СРСР у новому фільмі Іоселіані "Шантрапа".

Перед конкурсним показом в головному фестивальному кінотеатрі Гранд Театр Люм'єр Канн, ігровий дебют документаліста Сергія Лозниці, у провадженні якого окрім України брали участь Німеччина і Нідерланди, побачать кінокритики і журналісти, після чого творці картини дадуть відповіді на всі їхні запитання на прес-конференції.

Читайте також:

П'єр Рішар обміняв Канни на Харків

На Каннському кінофестивалі показали скандальний фільм-сатиру на Берлусконі

У Каннах відкрився 63-й міжнародний кінофестиваль

Фільм українськтого режисера Сергія Лозаниці "Щастя моє"

Фільм українськтого режисера Сергія Лозаниці "Щастя моє"

Повʼязані теми:

Наступна публікація