Діану Арбеніну заарештовали через грудне молоко

Співачка Діана Арбеніна потрапила у незручне становище. Її грудне молоко не дозволили перевозити на борту літака.

 Молода мама Діана Арбеніна була затримана в єкатеринбурзькому аеропорту "Кольцово" через те, що везла з собою грудне молоко.

Солістка групи "Нічні снайпери", яка не так давно народила близнюків, везла з гастролей в сумці-холодильнику грудне молоко. Служба безпеки аеропорту не дозволяла співачці летіти її рейсом і навіть погрожувала відібрати у неї паспорт. Персонал аеропорту не зрозумів молодої мами, яка є прихильницею грудного вигодовування малюків. За словами працівників "Кольцово", неприємна ситуація виникла через те, що співачка відмовилася дотримуватись встановлених керівництвом аеропорту правил.

"За законом у салон крім зазвичай дозволених 100 мл можна проносити будь-яку кількість життєво важливих рідин. Однак чи є грудне молоко саме "життєво важливою рідиною", в кожному конкретному випадку визначає служба безпеки аеропорту... Грудне молоко здалося їм не дуже важливою рідиною, і Арбеніній не просто заборонили його перевозити, але відібрали паспорт і погрожували зняти з рейсу", - повідомляє джерело.

Арбеніна і раніше привозила з гастролей молоко для своїх дітей. І раніше подібних проблем у співачки не виникало. Щоб усунути інцидент, представнику компанії "Аерофлот" довелося взяти під свою відповідальність на борт літака сумку з грудним молоком. Тепер в аеропорту "Кольцово" через цей випадок проводиться службова перевірка.

"По-перше, ми дійсно жорстко дотримуємося вимог авіаційної безпеки. По-друге, ми намагаємося бути з усіма максимально коректними. І, по-третє, в даний час, незважаючи на те, що ми впевнені у своєму персоналі, проводиться службова перевірка, про результати якої ми вас повідомимо", - сказала співрозмовниця агентства.

Як пізніше писала Діана, деяким працівникам аеропорту стало незручно за свою поведінку після того, як їм стало відомо, що вони розмовляють з публічною особою. Арбеніна впевнена, що будь-яка інша жінка на її місці була б змушена залишити сумку з молоком в аеропорту, щоб мати можливість летіти літаком.

Читайте також:

Діана Арбеніна народила двійню

Вокалістка "Нічних снайперів" завагітніла без чоловіка

Арбеніна із "Нічних снайперів" не вагітна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: