Діану Арбеніну заарештовали через грудне молоко

Діану Арбеніну заарештовали через грудне молоко

Діану Арбеніну заарештовали через грудне молоко

Співачка Діана Арбеніна потрапила у незручне становище. Її грудне молоко не дозволили перевозити на борту літака.

 Молода мама Діана Арбеніна була затримана в єкатеринбурзькому аеропорту "Кольцово" через те, що везла з собою грудне молоко.

Солістка групи "Нічні снайпери", яка не так давно народила близнюків, везла з гастролей в сумці-холодильнику грудне молоко. Служба безпеки аеропорту не дозволяла співачці летіти її рейсом і навіть погрожувала відібрати у неї паспорт. Персонал аеропорту не зрозумів молодої мами, яка є прихильницею грудного вигодовування малюків. За словами працівників "Кольцово", неприємна ситуація виникла через те, що співачка відмовилася дотримуватись встановлених керівництвом аеропорту правил.

"За законом у салон крім зазвичай дозволених 100 мл можна проносити будь-яку кількість життєво важливих рідин. Однак чи є грудне молоко саме "життєво важливою рідиною", в кожному конкретному випадку визначає служба безпеки аеропорту... Грудне молоко здалося їм не дуже важливою рідиною, і Арбеніній не просто заборонили його перевозити, але відібрали паспорт і погрожували зняти з рейсу", - повідомляє джерело.

Арбеніна і раніше привозила з гастролей молоко для своїх дітей. І раніше подібних проблем у співачки не виникало. Щоб усунути інцидент, представнику компанії "Аерофлот" довелося взяти під свою відповідальність на борт літака сумку з грудним молоком. Тепер в аеропорту "Кольцово" через цей випадок проводиться службова перевірка.

"По-перше, ми дійсно жорстко дотримуємося вимог авіаційної безпеки. По-друге, ми намагаємося бути з усіма максимально коректними. І, по-третє, в даний час, незважаючи на те, що ми впевнені у своєму персоналі, проводиться службова перевірка, про результати якої ми вас повідомимо", - сказала співрозмовниця агентства.

Як пізніше писала Діана, деяким працівникам аеропорту стало незручно за свою поведінку після того, як їм стало відомо, що вони розмовляють з публічною особою. Арбеніна впевнена, що будь-яка інша жінка на її місці була б змушена залишити сумку з молоком в аеропорту, щоб мати можливість летіти літаком.

Читайте також:

Діана Арбеніна народила двійню

Вокалістка "Нічних снайперів" завагітніла без чоловіка

Арбеніна із "Нічних снайперів" не вагітна

Повʼязані теми:

Наступна публікація