Жан-Люк Годар в останній момент відмовився їхати в Канни

Жан-Люк Годар в останній момент відмовився їхати в Канни

Жан-Люк Годар в останній момент відмовився їхати в Канни

Французький режисер Жан-Люк Годар відмовився приїжджати в Канни на показ свого фільму "Соціалізм". Режисер пояснив відмову проблемами "грецького типу".

 Легендарний французький режисер Жан-Люк Годар, який у понеділок мав представляти в Каннах свою останню картину Соціалізм (Film Socialsme), в останній момент відмовився приїжджати на фестиваль.

Замість себе режисер надіслав написану від руки записку, адресовану директору фестивалю Тьєррі Фремо.

"Через проблеми грецького типу я не зможу бути вашим боржником у Каннах. З фестивалем я піду до самої смерті, але ні кроку більше. З дружнім привітом, Жан-Люк Годар", - йдеться в посланні.

Свого часу, в 1968 році, Годар за компанію з Франсуа Трюффо брав участь у зриві Каннського кінофестивалю, і у результаті за всю свою кар'єру так жодного разу і не отримав Золотої пальмової гілки.

Очевидно, легендарний режисер вважає, що Греція є для європейської економіки такою ж міною, як він сам - для каннського кінофесту.

Втім, Фремо сподівається, що це жарт, і Годар на прес-конференції все ж таки з'явиться. Тим більше, що слідом за першим прийшов ще один факс, який містив уривок з поеми.

Нагадаємо, що 63-й Каннський кінофестиваль проходить з 12 до 23 травня. Журі очолив британський кінорежисер Тім Бертон.

Вперше в історії в основний конкурс фестивалю увійшов фільм від України - картина "Щастя моє" Сергія Лозниці. Фільм буде показаний в середу, 19 травня.

Читайте також:

П'єр Рішар обміняв Канни на Харків

На Каннському кінофестивалі показали скандальний фільм-сатиру на Берлусконі

У Каннах відкрився 63-й міжнародний кінофестиваль

Повʼязані теми:

Наступна публікація