У Каліфорнії заарештували "марихуанових бабусь"

У Каліфорнії заарештували "марихуанових бабусь"

Кущ марихуани

72-річна Елін Лем і її 65-річна напарниця Вірджинія Чен Пон вирощували марихуани у себе в будинку. Підпільну лабораторію поліція виявила випадково.

У містечку Сан-Бруно, штат Каліфорнія, США, арештовано дві літні місцеві мешканки. Жінок, яких правоохоронці охрестили "марихуановими бабусями", підозрюють у вирощуванні марихуани в злочинних цілях.

Як повідомляється, 72-річна Елін Лем і її 65-річна напарниця Вірджинія Чен Пон потрапили під варту ще в п'ятницю, 29 квітня, але відомо про це стало тільки зараз.

Підпільну лабораторію в будинку жінок виявили випадково: поліція прибула на місце за викликом про пограбування. Неподалік від будинку були заарештовані двоє чоловіків азіатського походження, яких пізніше звинуватили в пограбуванні будинку Лем і Чен Пон. У чоловіків при арешті вилучили тисячі доларів готівкою і пристосування для вирощування марихуани.

В поліції, таким чином, з'явилися підозри, що пограбований будинок міг служити лабораторією з виробництва наркотиків. Оглядаючи зовні пограбований будинок, правоохоронці помітили через вибиті двері кущі марихуани. Отримавши ордер на обшук житла, вони проникли всередину, де знайшли 800 рослин, 3000 доларів готівкою, а також пристрої для крадіжки електроенергії. Мешканки будинку були арештовані і відправлені під суд.

2 травня обвинувачені постали перед судом відразу за декількома звинуваченнями, в тому числі в культивуванні марихуани та розповсюдженні наркотиків. Свою провину жінки визнати відмовилися. Наступне засідання суду призначене на 13 травня. Обидві залишаються за гратами; кожної призначена застава в 100 тисяч доларів.

Читайте також:

За посаду президента США боротиметься прихильник легалізації марихуани

Партія регіонів запропонувала легалізувати наркотики

Рабини оголосили куріння марихуани богоугодною справою

Повʼязані теми:

Наступна публікація