Партія регіонів запропонувала легалізувати наркотики

Парламенту пропонується ліцензувати виробництво, а також оптову й роздрібну торгівлю сумішами для паління, забороненими в багатьох країнах Європи.

Партія регіонів запропонувала парламенту запровадити ліцензування виробництва й продажу курильних сумішей, внесених до переліку заборонених наркотичних і психотропних засобів.

Відповідний законопроект №7456 13 грудня зареєстрував у парламенті депутат-регіонал Андрій Пінчук

Проектом закону пропонується ліцензувати виробництво, а також оптову й роздрібну торгівлю сумішами для паління, які не підпадають під визначення тютюнових виробів, речовинами для ароматизації повітря, які застосовуються шляхом спалювання або іншої термічної обробки - крім ладану, фіміаму й мирри.

У пояснювальній записці до проекту закону зазначається, що до сумішей для куріння не будуть відноситися тютюнові вироби, ряд яких хоча й містить незначні ароматичні домішки, однак не є сумішшю для куріння.

Таке ліцензування також не поширюється на дезодоруючі засоби, ароматичні масла й інші речовини для ароматизації повітря, які не використовуються шляхом спалювання або іншої термічної обробки.

Крім того, з метою дотримання права на свободу совісті й віросповідання в проекті зроблені винятки для найпоширеніших речовин для ароматизації повітря шляхом термічної обробки, які використаються під час релігійних обрядів.

Нагадаємо, з 31 травня 2010 року курильні суміші за рішенням Кабінету міністрів входять до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Експерти давно з'ясували, що так звані "аромасуміші" або суміші для куріння містять синтетичний канабіноїд JWH-018, віднесений до переліку особливо небезпечних заборонених речовин. В багатьох країнах Європи і в Росії продаж сумішей заборонено. За словами медиків, ефект аромасумішей сильніший за ефект від уживання гашишу в 5 разів.

Читайте також:

Під впливом курильних сумішей юнак влаштував удома криваву бійню

У Донецьку з'явилися "наркомати", які продають суміші для паління

Українські наркомани пересідають на аромасуміші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: