Ліндсей Лохан вхопила себе за груди для Blank Magazine

Скандальна акторка Ліндсей Лохан знялась у фотосесії для Blank Magazine. Не обійшлося без нотки вульгарності і зайвого одкровення.

Відома скандальна актриса Ліндсей Лохан знову радує своїх шанувальників. Дівчина взяла участь у фотосесії для травневого номера Blank Magazine.

Фотографували 24-річну зірку Стівен Гомілліон і Денніс Леопольд. Треба відзначити, що світська тусовщиця виглядає сексуально і вельми привабливо на фотографіях.

Звичайно, не обійшлося без нотки вульгарності і зайвого одкровення, але для Ліндсей цей образ став яскравою фішкою, можна навіть сказати родзинкою.

Нагадаємо, Ліндсей Лохан буде відбувати покарання серед мертвих тіл. Актриса так дістала американське правосуддя, яке вже не раз йшло їй назустріч, що слуги закону в кінці кінців придумали, як відігратися на скандальній зірці. Суд засудив її до 4 місяців в'язниці за неодноразове порушення умов випробувального терміну. Крім того, артистці впаяли ще й 480 годин громадських робіт. Як стало відомо, гламурна діва проведе їх... у морзі.

Читайте також:

Батька Ліндсей Лохан заарештують через несплату аліментів

Ліндсей Лохан повернули до лікарні

Лохан не пускають на вечірки через скандали

Повʼязані теми:

Наступна публікація