Російські фани відзначать день народження Деппа

День народження голлівудського актора Джонні Деппа святкуватимуть у Росії. Фани актора вирішили провести у цей день арт-моб.

Святкування дня народження найвідомішого артиста сучасності Джонні Деппа відбудеться в Санкт-Петербурзі 9 і 12 червня.

"Джонні виповниться 48 років. Рік Кота і Кролика - його рік, і він, безперечно, принесе йому ще більше нових творчих успіхів! Порадіємо цього разом 9 і 12 числа", - закликають всіх петербуржців в соціальній мережі "Вконтакте".

9 червня в честь дня народження знаменитого актора шанувальники влаштують феєричний арт-моб на одній з центральних площ Петербурга. У фіналі заходу будуть запущені в повітря тисячі повітряних куль з привітаннями на адресу "головного пірата Голлівуду".

12 червня шоу відбудеться в петербурзькому кіноконцертному залі "Космонавт". Там шанувальники мають намір повідомити про безмежну любов Росії до Джонні, і вручити подарунки від усіх російських шанувальників. Вечірка пройде в форматі церемонії "Оскар". У рамках вечора плануються виступи професіоналів і любителів в образах героїв, зіграних Джонні Деппом.

Додамо, що знаменитий американський актор, режисер, музикант, сценарист і продюсер Джонні Депп народився в Овенсборо штату Кентуккі 9 червня 1963 року.

Читайте також:

Джонні Депп зніметься в новому фільмі режисера "Піратів"

Джонні Депп зніметься із Ванессою Параді у фільмі про коханців

Джонні Депп зніме фільм про Кіта Річардса

Повʼязані теми:

Наступна публікація