Джонні Депп зніметься в новому фільмі режисера "Піратів"

Джонні Депп зніметься в новому фільмі режисера "Піратів"

Джонні Депп / Фото: Getty Images/Fotobank

Голлівудський актор Джонні Депп зіграє одну із головних ролей у вестерні "Самотній рейнджер", режисером якого буде Вербінскі.

Компанія Disney призначила Гора Вербінскі режисером фільму "Самотній рейнджер". У новій картині роль Тонто виконає Джоні Депп. Інформації про те, хто зіграє головного героя, поки що немає. Продюсером стрічки стане Джері Брукхаймер. Дата початку зйомок не ще призначена.

Депп і Вербінскі раніше вже неодноразово працювали разом. Актор зіграв ключову роль в кіносеріалі "Пірати Карибського моря", перші три частини якої зняв саме Вербінскі. Крім того, Депп озвучив хамелеона в комп'ютерному мультфільмі Вербінскі "Ренго".

"Самотній рейнджер" - герой американських телевізійних і кінофільмів, серіалів та радіопостановок. Вперше цей персонаж був представлений публіці ще на початку 30-х років минулого століття. Згідно з сюжетом всіх фільмів і передач з його участю, Самотній рейнджер подорожує Диким Заходом і захищає правосуддя. У цьому йому допомагає його напарник, індіанець Тонто.

Читайте також:

Джонні Депп зніметься із Ванессою Параді у фільмі про коханців

Джонні Депп зніме фільм про Кіта Річардса

Джонні Депп претендує на роль Оззі Осборна

Повʼязані теми:

Наступна публікація