Телеканал "1+1" покаже "Світ навиворіт"
11 грудня в ефірі "1+1" відбудеться прем'єра авторського телепроекту Дмитра Комарова про подорожі - "Світ навиворіт".
Дмитро Комаров - український журналіст та фотограф
Дмитро – учасник масштабних експедицій
Комаров надає перевагу одиночним мандрівкам
У багажі подорожей Комарова близько 20 країн
Подорож Дмитра по Індії було внесено до "Книги рекордів України"
Комаров спеціально обирає складні маршрути, для того, щоб зрозуміти країну зсередини, та на деякий час стати аборигеном.
Дмитро подорожує країнами, де не часто бувають туристи
У програмі ви зможете дізнатися про рідкісні традиції, унікальні ритуали та неймовірні знайомства із аборигенами.
Ведучий програми подорожуватиме країнами, де не часто бувають звичайні туристи.Він спеціально обиратиме такі маршрути, для того, щоб зрозуміти країну зсередини, та на деякий час стати аборигеном.
Автор проекту "Світ навиворіт" Дмитро Комаров - український журналіст та фотограф, спеціальний кореспондент газети "Известия в Украине".Дмитро – учасник масштабних експедицій. Він надає перевагу одиночним мандрівкам – купує квиток в один бік та надовго їде в незнайому місцевість, задля того, щоб пізнати світ навиворіт, і показати його глядачам.
У багажі подорожей Комарова близько 20 країн: Кенія, Танзанія, Непал, Бірма, Таїланд, Азербайджан, Казахстан, республіка Кабардино-Балкарія та інші.
До речі, одиночну подорож Дмитра по Індії було внесено до "Книги рекордів України" як максимальний пробіг "своїм ходом" по цій країні за мінімальний термін - 20 000 кілометрів за 90 днів. Крім того, Дмитро так само сходив на Кіліманджаро, Ельбрус і Монблан.
Дивіться "Світ навиворіт" на телеканалі "1+1" щосуботи о 10.00
Не пропустіть!
Читайте також:
Канал "1 +1" розпочинає кастинги для нового реаліті "СуперНяня"
Телеканал "2+2" змінить параметри супутникового мовлення
Тема наступного ефіру шоу "Зірка+Зірка" - пісні з мультфільмів