Американці навчили роботів імітувати оргазм

Американці навчили роботів імітувати оргазм

Ілюстрація

Американські інженери створили роботесу для повноційного заняття сексом, яка може імітувати оргазм та змінювати настрій.

Американські інженери створили жінку-робота, з якою можна повноцінно займатися сексом, і яка здатна імітувати оргазм.

Жінка-робот на ім'я Roxxxy виготовлена з гіпоалергенного силікону (м'який на дотик) і має натуральне людське волосся.

Пристрій володіє умінням вимовляти певний набір слів, а за допомогою спеціальних налаштувань власник може змінювати його настрій.

Ще однією перевагою, якою володіє новий робот у порівнянні з реальною дівчиною, є, як повідомляють розробники, те, що при бажанні можна легко активувати потрібний тип характеру, який можна вибрати з декількох варіантів, запрограмованих в пристрої, якщо один з них набридне.

За словами розробників, ідея створення роботів для сексу зумовлена підвищеним попитом (який в останні роки тільки збільшується) як серед чоловіків, так і серед жінок, які хотіли б мати механічного партнера для занять любов'ю.

При цьому представниці прекрасної статі в переважній більшості хочуть бачити в своєму ліжку штучну копію популярного в США актора Грема Нортона.

Як розповів один з провідних фахівців, які займаються створенням подібних роботів з 2004 року, Скотт Маклін, великим попитом також користуються механічні коханці, що виглядають як Анджеліна Джолі, Памела Андерсон і Майкл Джексон, однак випуск таких агрегатів неможливий без узгодження з представниками зірок.

Читайте також:

Створено авто зі штучним інтелектом: на водіння можна не відволікатись

Створено робота, який вміє мити голову й робити масаж

Американець вигадав спідню білизну з захистом від сканерів, що "роздягають"

У Німеччині випустили домовини для геїв

Повʼязані теми:

Наступна публікація