У Німеччині випустили домовини для геїв

Дата публікації
Перегляди
3307
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Домовина для гея може бути розмальована еротичними сценами чи у веселкові барви. Заплатити за таку естетику потрібно близько 1600 євро.

Німецькі бізнесмени, власники одного з похоронних бюро в Кельні, представили серію трун, призначених для представників сексуальних меншин.

Особливість трун для геїв полягає в їхньому дизайні - на виріб нанесені еротичні зображення гомосексуального характеру.

За словами бізнесменів і авторів ідеї, Мікаеля Кенігсфельда і Томаса Брандла, домовини для гомосексуалістів виготовляються з сосни і коштують близько 1600 євро.

"Під час фінансової кризи люди намагаються економити, однак, як показує практика, існує група споживачів, яка як і раніше демонструє високу купівельну спроможність. Мова йде про гомосексуальні пари", - розповів Кенігсфельд.

Клієнти можуть підібрати дизайн труни і оббивки самостійно, вибравши із запропонованих варіантів.

Крім трун з еротичними малюнками в асортименті бюро є також урни для праху і труни, розфарбовані в кольори веселкового прапора - інтернаціонального символу геїв і лесбіянок.

Трунарі відзначили, що представники секс-меншин схвалили їхню ідею та висловили готовність стати клієнтами їхнього бюро.

Самі Мікаель Кенігсфельд і Том Брандл не приховують своєї нетрадиційної сексуальної орієнтації - роман бізнесменів триває вже більше десяти років.

Читайте також:

Італійський трунар випустив еротичний календар

Для щастя жінці потрібна модна труна

У Німеччині труни розмальовують кольоровими фарбами

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3307
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація