Шикарна Ванесса Параді знялась для Interview

Відома акторка Ванесса Параді знялась у вишуканій фотосесії для журналу Interview. На фото вона у речах з колекції Chanel Resort 2011.

Акторка Ванесса Параді знялася у фотосесії Майкла Янссон. Фотосесія була опублікована в листопадовому Interview. Ванесса позувала у шикарних речах з колекції Chanel Resort 2011.

"У дитинстві я була тихонею, - згадує Ванесса Параді на сторінках Interview Magazine. - Я була дуже близька з батьками. Вони всюди брали мене з собою: на обіди до друзів, на гру в покер... Також я любила гостювати у бабусі. Пам'ятаю як ми з нею цілими днями вовтузились у саду ".

Сьогодні найулюбленіше місце актриси на землі - будинок на півдні Франції.

"Там чудова природа, - розповідає вона. - Ми ведемо найпростіше життя. Можемо спокійно вийти за хлібом. Люди там дуже милі. Їм не важливо хто ми і чим займаємося".

Говорячи про співпрацю з Chanel (цього року Ванесса прикрасила рекламні кампанії губної помади Rouge Coco і лінії стьобаних сумок), вона зауважує: "Карл Лагерфельд - дивовижна людина, в нього неможливо не закохатися. У його погляді є щось особливе, - продовжує вона. - За темними окулярами, строгими костюмами і розкішними прикрасами ховається маленький хлопчик".

Читайте також:

Ванесса Параді відсвяткувала 37-й день народження

Ванесса Параді стане обличчям Chanel

Кеті Холмс замінить Ванессу Параді

Повʼязані теми:

Наступна публікація