Для щастя жінці потрібна модна труна

Для щастя жінці потрібна модна труна

Ілюстрація / Фото: Raut.ru

Хутро, птахи, метелики та інші атрибути, які покращують настрій, виявляється, можуть позбавити жінок страху смерті. Головне - правильно їх розташувати у власній труні.

Виявляється, щоб радіти життю потрібно посидіти поруч з модною труною або полежати у ній. Саме тому в Сінгапурі пройшов міжнародний конкурс на кращу труну, причому перші шість номінацій дісталися представницям прекрасної статі. Перший приз - 3000 доларів - отримала 27-річна бельгійка Інес ван Гухта, яка для оздоблення останнього притулку використовувала хутро. Таким чином, жінка спробувала оточити себе пухнастими друзями, які нібито будуть дбати про неї на тому світі.

Другий приз - 1500 доларів відправився до 76-річної австралійки Елсі Чуа, яка представила білу труну із зображеннями себе коханої в оточенні троянд, птахів, метеликів і оленів. Літня пані вважає, що після її смерті саме такі рослини і тварини повинні бути її супутниками в раю. Крім того, похоронний виріб містить гасло: "Моє життя, моя труна".

Третій приз - 500 доларів отримала 45-річна американка Катрін Фіффер. На її конструкції був напис "Одного разу ми зустрінемося знову", а сама труна мала форму шоколадки, причому рожевого кольору зовні, і червоного всередині.

Одна труна викликала особливу увагу в гостей заходу. Виконана у вигляді страви і розписана сценами з "Таємної вечері", вона була дуже великою. Але судді не оцінили подібний витвір, тому господиня труни залишилася без грошової винагороди.

До речі, всі бажаючі могли полежати в трунах. Такі акції покликані допомогти людям впоратися зі страхом перед смертю і зустріти неминучу подію без жалю, говорять конкурсанти.

Читайте також:

Сина ватажка канадської мафії поховали в золотій труні

Покійного "підігнали" під розмір труни

У Німеччині труни розмальовують кольоровими фарбами

Повʼязані теми:

Наступна публікація