Екс-"Міс Росія" потрапила до американської в'язниці

"Міс Росія-1998" Анна Малова потрапила до в'язниці через незаконне отримання наркотичних засобів.

Переможниця конкурсу краси "Міс Росія" 1998 року Анна Малова, що проживає в даний час в США, відправлена ​​в одну з в'язниць Нью-Йорка згідно пред'явленим їй раніше звинуваченням у незаконному отриманні наркотичних засобів.

За рішенням судді вона буде перебувати під вартою без можливості виходу під заставу до закінчення етапу судових слухань, пов'язаних з перевіркою її участі в спеціальній програмі лікування і реабілітації наркозалежних. Раніше Малова брала участь у судовому процесі, перебуваючи на волі. Але на засідання вона постійно запізнювалася, тому суд і вирішив відправити її у в'язницю. Вийде вона звідти не раніше, ніж вирішиться питання про те, чи доцільно їй брати участь у цій програмі.

В кінці квітня Малову заарештували в Нью-Йорку за підозрою у дрібній крадіжці, а потім відпустили на свободу до суду.

У середині квітня прокуратура Нью-Йорка пред'явила "Міс Росія" звинувачення в підробці медичних рецептів на одержання наркотичних засобів, а раніше вона вже двічі була арештована за підозрою в подібному злочині.

Малова, яка отримала корону "Міс Росії" в 1998 році, коли їй було 26 років, і стала півфіналісткою конкурсу "Міс Всесвіт-1998", була взята під варту в лютому 2010 року, потім звільнена і вдруге заарештована в травні того ж року. Пізніше її звільнили під заставу в три тисячі доларів.

13 квітня Маловій пред'явили нові звинувачення у дрібній крадіжці, фальсифікації та незаконному зберіганні наркотиків. За даними сторони обвинувачення, Малова крала з кабінетів психологів рецептурні бланки і намагалася підробляти їх, щоб отримати доступ до таких сильних болезаспокійливих і психотропних препаратів, як вікодин і клоназепам.

Читайте також:

Екс-"Міс Росія" намагалася вкрасти капелюх у США

Скандальна "Міс Росія" закрутила роман із Тіматі

"Міс Київ - 2011" стала 19-річна Олена Сендецька

Повʼязані теми:

Наступна публікація