Екс-"Міс Росія" намагалася вкрасти капелюх у США

"Міс Росія-2008" Анна Малова намагалась вкрасти речі у нью-йоркському магазині. Її зловили охоронці Strawberry.

Колишню володарку титулу "Міс Росія" Анну Малову, яку зараз судять у США за підробку медичних рецептів, упіймали на магазинній крадіжці в Нью-Йорку. Екс-королева краси намагалася винести з магазину одягу Strawberry капелюх і пару взуття.

Малову, що йшла до виходу з магазина з вкраденими речами, зловили охоронці Strawberry. Вони передали колишню "Міс Росію" місцевій поліції. Жінці були висунуті звинувачення в скоєнні дрібної крадіжки і незаконному володінні вкраденим майном. Судове засідання у цій справі відбудеться 24 травня.

Нагадаємо, що кілька днів тому 38-річній Маловій висунули звинувачення за незаконне заповнення рецептів на сильнодіючі препарати.

У травні 2010 року Малова була заарештована за зберігання наркотиків, підробку рецептів на сильнодіючі препарати, а також за спробу видати себе за іншу особу.

Як з'ясувалося, Малова вкрала у свого лікаря бланки рецептів і самостійно заповнила їх. Відомо, що у екс-"Міс Росія" є медична освіта, яку вона отримала на батьківщині. Однак у США вона не має права займатися лікарською діяльністю, так як не має необхідної для цього ліцензії.

Анна Малова стала переможницею конкурсу Міс Росія в 1998 році. У тому ж році вона потрапила в першу десятку красунь на конкурсі "Міс Всесвіт".

Читайте також:

Скандальна "Міс Росія" закрутила роман із Тіматі

"Міс Київ - 2011" стала 19-річна Олена Сендецька

"Міс Україна-Всесвіт" намагається набрати вагу для участі у "Міс Всесвіт"

Повʼязані теми:

Наступна публікація