На дорогах Литви з'являться машини з трунами на дахах

Підприємці, що працюють у сфері ритуальних послуг, мають намір висловити свій протест: до дахів машин вони причеплять труни.

На вулицях литовських міст найближчим часом з'являться машини з трунами на дахах. Таким чином підприємці, що працюють у сфері ритуальних послуг, мають намір висловити свій протест проти рішення Сейму, яке торкнулося їх інтересів.

Кампанія протесту, в рамках якої по вулицях будуть відкрито возити труни, почнеться в травні. У яких конкретно містах вона буде проводитися, не уточнюється.

Рішення, яке викликало невдоволення підприємців, стосується порядку перевезення покійників. Парламент дозволив перевозити тіла не тільки в спеціально призначених для цього автомобілях, але також і в різного роду фургонах і навіть у таксі.

Працівники сфери ритуальних послуг стверджують, що в нових правилах проявляється неповага до покійних. У Сеймі, зі свого боку, вважають претензії необґрунтованими. За словами депутата Антанаса Матулас, порядок перевезення покійних був змінений для того, щоб "демонополізувати послуги цього сектора".

Читайте також:

В Італії продають місто за півмільйона євро

Китай здає в оренду сотні безлюдних островів

Один з хорватських островів планують назвати Facebook

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: