Китай здає в оренду сотні безлюдних островів

Землю можна придбати уздовж усього узбережжя Китаю: як в морських водах у північно-східній провінції Ляонін, так і біля тропічного острова Хайнань.

Влада Китаю готова здавати в оренду на 50 років безлюдні острови.

Так, у вівторок державне управління океанографії опублікувало список зі 176 незаселених островів, частина з яких найближчим часом може отримати своїх нових хазяїв.

Як повідомляється, землю можна придбати уздовж усього узбережжя Китаю: як в морських водах у північно-східній провінції Ляонін, так і біля тропічного острова Хайнань.

За словами співробітниці управління Люй Цайся, у власність на 50 років може бути переданий острів площею не менше 500 квадратних метрів, який не відноситься до території національних територій, що особливо охороняються.

Подавати заявку на придбання острова можуть як китайські, так і іноземні компанії, організації і приватні особи. Ціну поки не назвали, ймовірно, її будуть встановлювати у кожному конкретному випадку індивідуально залежно від місця, розмірів і потенціалів острова. Якщо на один і той же острів буде подано декілька заявок, передбачена процедура аукціону.

Як повідомила Люй Цайся, при поданні заявки на придбання незаселеного острова необхідно надати детальний план його подальшого використання. Владу цікавить не лише те, які будови з'являться на острові і як далеко вони знаходитимуться від води, але і те, як потенційний власник вирішуватиме проблему вивезення відходів і озеленюватиме свій острів.

Між тим, про те, коли саме і як можна буде почати подавати заявки на придбання острова, поки в управлінні не уточнюють.

Читайте також:

Інфляція в Китаї вийшла з-під контролю

Азаров запропонував Китаю ключові економічні галузі України

Сорос: у 2020 Китай стане лідером і скине США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: