Лохан не пускають на вечірки через скандали

Скандальну акторку Ліндсей Лохан не запрошують на вечірки через те, що не знають, чого від неї очікувати. Дівчина має репутацію скандалістки.

Після скандалу з крадіжкою прикрас Ліндсей Лохан доведеться ще довго реабілітовуватись, аби в очах її голлівудських колег виглядати адекватною. Вона настільки низько впала, що навіть швейцари на вході не вважають за належне пропустити її на зоряну вечірку. Вони заздалегідь були попереджені, що Ліндсей є однією з тих персон, яких тут просто не бажають бачити.

Актриса і співачка хотіла трохи розслабитися після церемонії вручення "Оскара" на одному приватному заході в будинку Гуса Озері, де були присутні Мадонна та Демі Мур, аленезважаючи на те, що за неї поручився Джош Бролін, дівчину просто грубо виставили на вулицю. 

Після відмови вона разом зі своїми попутниками поїхала на іншу вечірку в будинок Джеймса Франко, який особисто запрошував її, однак господаря вдома не виявилося.

Тим часом в сім'ї Ліндсей теж не все так солодко через те, що її рідні використовують скандал в якості збагачення. Вони відвідують різні шоу, дають інтерв'ю, де із задоволенням викладають всю "брудну" білизну. 

Читайте також:

Лохан таки пред'являть звинувачення у крадіжці

Ліндсей Лохан звинувачують у крадіжці коштовностей

Ліндсей Лохан не хоче повертатися до роботи

Повʼязані теми:

Наступна публікація