Ліндсей Лохан відправили в морг

Скандалістка Ліндсей Лохан відбуде покарання у морзі. Суд засудив її до 4 місяців в'язниці за неодноразове порушення умов випробувального терміну.

Актриса-скандалістка Ліндсей Лохан буде відбувати покарання серед мертвих тіл. Схоже, актриса так дістала американське правосуддя, яке вже не раз йшло їй назустріч, що слуги закону в кінці кінців придумали, як відігратися на скандальній зірці. Суд засудив її до 4 місяців в'язниці за неодноразове порушення умов випробувального терміну. Крім того, артистці впаяли ще й 480 годин громадських робіт. Як стало відомо, гламурна діва проведе їх... у морзі.

Напевно суддя Стефані Сотнер внутрішньо посміювалась, визначаючи білоручку Лохан на роботу до окружного Лос-Анджелеського моргу. Дізнавшись про це рішення, Ліндсей прийшла в лють. Проте один зі співробітників моргу одразу ж поспішив заспокоїти зірку: він розповів, що Ліндсей не доведеться торкатися до трупів і взагалі мати справу з мертвими тілами - нічого такого.

"В її обов'язки входитиме прибирання, але вона не буде мати справу з приміщеннями, де зберігаються трупи. Хоча вона, безумовно, буде їх бачити, - повідомив він, - Її робочий день буде починатися о 8 ранку і закінчуватися о 16 годині, одну годину - перерва на обід".

Читайте також:

Батька Ліндсей Лохан заарештують через несплату аліментів

Ліндсей Лохан повернули до лікарні

Лохан не пускають на вечірки через скандали

Повʼязані теми:

Наступна публікація