Ліндсей Лохан відправили в морг

Скандалістка Ліндсей Лохан відбуде покарання у морзі. Суд засудив її до 4 місяців в'язниці за неодноразове порушення умов випробувального терміну.

Актриса-скандалістка Ліндсей Лохан буде відбувати покарання серед мертвих тіл. Схоже, актриса так дістала американське правосуддя, яке вже не раз йшло їй назустріч, що слуги закону в кінці кінців придумали, як відігратися на скандальній зірці. Суд засудив її до 4 місяців в'язниці за неодноразове порушення умов випробувального терміну. Крім того, артистці впаяли ще й 480 годин громадських робіт. Як стало відомо, гламурна діва проведе їх... у морзі.

Напевно суддя Стефані Сотнер внутрішньо посміювалась, визначаючи білоручку Лохан на роботу до окружного Лос-Анджелеського моргу. Дізнавшись про це рішення, Ліндсей прийшла в лють. Проте один зі співробітників моргу одразу ж поспішив заспокоїти зірку: він розповів, що Ліндсей не доведеться торкатися до трупів і взагалі мати справу з мертвими тілами - нічого такого.

"В її обов'язки входитиме прибирання, але вона не буде мати справу з приміщеннями, де зберігаються трупи. Хоча вона, безумовно, буде їх бачити, - повідомив він, - Її робочий день буде починатися о 8 ранку і закінчуватися о 16 годині, одну годину - перерва на обід".

Читайте також:

Батька Ліндсей Лохан заарештують через несплату аліментів

Ліндсей Лохан повернули до лікарні

Лохан не пускають на вечірки через скандали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: