Ліндсі Лохан посадять до в'язниці на 4 місяці

Ліндсі Лохан посадять до в'язниці на 4 місяці

Ліндсі Лохан

Суд засудив актрису до 120 днів тюремного ув'язнення через крадіжку намиста з ювелірного магазину в січні 2010 року.

Суд у Лос-Анджелесі засудив актрису Ліндсі Лохан до 120 днів тюремного ув'язнення. Також Лохан належить провести 400 годин на громадських роботах.

Актрису звинувачують в крадіжці намиста з ювелірного магазину в січні 2010 року. При цьому в 2007 році Лохан була арештована за водіння у п'яному вигляді, і до моменту крадіжки перебувала на випробувальному терміні. Саме порушення випробувального терміну і стало причиною вироку. Це тюремне ув'язнення стане для Ліндсей Лохан четвертим.

Адвокати акторки вже оскаржили рішення суду, що дозволить Лохан вийти під заставу. Вартість застави суд визначив в 75 тисяч доларів.

Попередньо суддя Стефані Сотнер перекваліфікувала звинувачення Лохан з кримінального злочину в адміністративне правопорушення. Судом було встановлено, що вкрадене намисто, яке продавали за 2,5 тисячі доларів, було придбано магазином всього за 850. Крадіжка кваліфікується як кримінальний злочин, якщо вартість викраденого предмета перевищує 950 доларів.

Відповідно з цим рішенням суду, якщо Лохан визнають винною в крадіжці, їй загрожує тюремне ув'язнення на строк до одного року. Сама актриса звинувачення на свою адресу заперечує.

Читайте також:

Батька Ліндсей Лохан заарештують через несплату аліментів

Ліндсей Лохан повернули до лікарні

Лохан не пускають на вечірки через скандали

Повʼязані теми:

Наступна публікація