У китайських парках з'явилися лавки зі шпильками

Дата публікації
Перегляди
2975
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У китайських парках з'явилися лавки зі шпильками

Фото з сайту web.orange.co.uk

В одному з китайських парків встановили лавки з шипами задля боротьби з людьми, які займають лавочки на світанку і без діла просиджують на них цілий день

У китайській провінції Шандунь в одному з парків встановили лавки зі шпильками. Таким чином, місцева влада має намір вирішити проблему переповненості парків у вихідні та святкові дні.

Як повідомили представники керівництва парку, нові лавки працюють за таким принципом: відвідувач повинен кинути монетку у спеціальний автомат, після чого шпильки автоматично забираються. Через деякий час вони знову з'являються на поверхні лавки.

Також представники парку додали, що шпильки не дуже гострі і не здатні завдати травми людині, проте сидіти на них вкрай некомфортно.

Як повідомляє джерело, ідея подібних лавок належить німецькому скульпторові Фабіану Брюнсінгу. Він створив крамниці зі шпильками, намагаючись висловити протест проти повсюдної комерціалізації сучасного життя. У результаті проект художника сподобався керівникам китайського парку.

"Задум скульптора був спочатку перебільшеним. Він і не припускав, що така практична країна як Китай застосує його ідею на практиці", - заявив співробітник парку в Яньтаї. "Ми хочемо, щоб в парку було зручно всім, і встановлення лавок зі шпильками здається нам справедливим способом боротьби з людьми, які займають лавочки на світанку і без діла просиджують на них цілий день", - пояснили в адміністрації парку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що один з британських атракціонів Alton Towers в Стаффордширі ввів нове правило: якщо відвідувачів помітять за використанням кишенькових комп'ютерів на зразок Palm і iPaq, а також будь-яких інших КПК, включаючи смартфони, ці прилади конфіскують і повернуть відвідувачеві тільки на виході з парку.

Читайте також:

У Запоріжжі з'явилися ліфти з радіо

У Новій Зеландії відкрили ящик з віскі, що пролежав століття в кризі

У Росії в приватному будинку зареєстровано 80 тисяч мешканців

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2975
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація