У Москві поставили пам'ятник п'яним за кермом

У Москві поставили пам'ятник п'яним за кермом

У Москві поставили пам'ятник п'яним за кермом / Фото: webpark.ru

У Москві встановили пам'ятник у вигляді великої пляшки із залізних деталей і сітки, всередині якої знаходяться залишки від авто, які потрапили в ДТП.

У столиці Росії водіям поставили пам'ятник, за основу якого взяли биті автомобілі і ті, що потрапили в аварію, за кермом яких були п'яні водії. Судячи з того, що залишилося від машин, аварії були дуже серйозні і скоріше за все закінчилися сумно.

Пам'ятник встановлено у вигляді великої пляшки із залізних деталей і сітки, всередині якої знаходяться залишки від авто, які потрапили в ДТП.

Пам'ятник встановлений з метою пробудити в водіях відповідальність за себе та оточуючих, як нагадування про страшні аварії, в які потрапляли ті, хто знехтував безпечним водінням. Пам'ятник нагадує про небезпеку водіння п'яним за кермом.

Нагадаємо, іншою незвичною спорудою у Росії може стати пам'ятник собаці Путіна. Жителі Санкт-Петербурга звернулися до Уповноваженої з прав дитини в Петербурзі Світлани Агапітової з проханням посприяти у встановленні в північній столиці такого пам'ятника.

У 2007 році жителі Приморського району північної столиці вже писали звернення до художників і скульпторів Петербурга. Вони просили створити і встановити скульптуру Коні Полгрейв - собаки Путіна - з відповідним посланням Кращому другу президента-собаці Коні.

Читайте також:

У Санкт-Петербурзі планують встановити пам'ятник собаці Путіна

У Грузії знесли ще один пам'ятник Сталіну

На символ Києва претендує зелена жаба

Повʼязані теми:

Наступна публікація