Мел Гібсон обматюкав екс-кохану Оксану Григор'єву

Мел Гібсон по телефону обматюкав росіянку Оксану Григор'єву, назвавши її сукою та повією. Також заявив про своє бажання спалити її будинок.

Актор Мел Гібсон, матюкаючись на свою колишню подругу і матір восьмимісячної дитини Оксану Григор'єву, допустив расистські висловлювання.

У аудіозаписі, що потрапив у розпорядження ЗМІ, Гібсон обурений тим, як одягнена Григор'єва: "Ти мене ганьбиш. Ти виглядаєш як йо**на свиня в капелюсі, і якщо тебе згвалтує натовп нігерів, сама будеш винна", - заявив актор.

На записі під час лайки чути крик їхньої дочки Люсії.

"Як ти смієш поводитись як сука, коли я так добре до тебе ставився? Я готовий спалити дотла цей йо**ний будинок, ти перша завдала мені удару", - кричить Гібсон.

"Подивись на себе, все в тобі... йо**на фальшивка. Ти майже вся - синтетична. Хто ти взагалі?" - цитують ЗМІ записаний скандал.

Коли Гібсон називає її сукою і повією, Оксана каже: "Я не зробила нічого такого", - а Мел відповідає: "Робиш".

У записі, залишеному на автовідповідачі, Гібсон говорить: "Це моє останнє повідомлення. Я міг би бути батьком. Дуже добре, йди на х**. Ти психована п***а. Тому мене більше це не хвилює".

Оксана сподівається, що цей запис вплине на суд. "Вона зробила ці записи, щоб показати, хто такий насправді Гібсон і чому вона побоювалася за своє життя", - сказало джерело.

Читайте також:

Мел Гібсон не дає грошей на доньку

Мел Гібсон просить суд захистити його від Оксани Григор'євої

Мел Гібсон зраджував російській коханій із порнопродюсером

Повʼязані теми:

Наступна публікація