У США будуть фотографувати обіди школярів

У США будуть фотографувати обіди школярів

Ілюстрація / Фото: onefaceinamillion.com

Фотографію аналізуватиме спеціальна програма. Аналітики зможуть встановити, наскільки калорійним виявився обід того чи іншого учня, а також що саме і в яких обсягах їдять діти.

У початкових школах техаського міста Сан-Антоніо проведуть експеримент, покликаний знизити кількість дітей, які страждають на ожиріння. В їдальнях з'являться камери, які будуть знімати підноси з їжею учнів.

Як повідомляється, камера відзніме піднос до і після прийому їжі. Пізніше фотографію аналізуватиме спеціальна програма. Аналітики зможуть встановити, наскільки калорійним виявився обід того чи іншого учня, а також що саме і в яких обсягах їдять діти.

Щоб відстежувати, що саме з'їв кожен з учасників експерименту, на підносах будуть кріпитися наклейки із штрих-кодами. Близько 90% батьків школярів схвалили такий підхід.

За словами авторів експерименту, участь в ньому буде анонімною. Камери будуть спрямовані на підноси, обличчя школярів в кадр не потраплять.

Бюджет проекту складе два мільйони доларів. Експеримент буде фінансуватися за рахунок гранту міністерства сільського господарства США.

Читайте також:

Британський собака став жертвою фаст-фуду

Американка, яка отримує оргазм від їжі, дозволила дивитися на це в онлайні

У Китаї трирічний хлопчик-гігант важить 60 кг

Повʼязані теми:

Наступна публікація