Визначено найкраще місто для чоловічого відпочинку

Дата публікації
Перегляди
4461
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Визначено найкраще місто для чоловічого відпочинку

Барселона

У загальному рейтингу перше місце зайняла Барселона, що набрала 85,1 бала (та зайняла найвищу позицію у категорії "спорт і подорожі").

Західні ЗМІ склали рейтинг 29 міст, куди варто відправитися представникам сильної статі у цьому, 2011 році. Окрім загального рейтингу визначалися найкращі у різник категоріях, зокрема "нічне життя", "подорожі", "їжа", тощо.

Як повідомляється, у загальному рейтингу перше місце зайняла Барселона, що набрала 85,1 бала (та зайняла найвищу позицію у категорії "спорт і подорожі"), за нею йде Буенос-Айрес (84,8), на третьому місці - Майамі (84,2 бала).

Тим, хто полюбляє бурхливе нічне життя порекомендували з'їздити до Тель-Авіва. Це місто отримало найвищу оцінку - 10 балів - у категорії  "нічне життя для чоловіків". У той же час в загальному списку Тель-Авів зайняв 13-е місце, набравши в цілому 78,4 бала за хорошу погоду, красивих жінок, історію, якість їжі, рівень готелів та інші достоїнства.

В десятці найбажаніших для чоловіків міст світу виявилися Нью-Йорк (категорія "їжа"), Лондон ("їжа та історія"), Сеул, який отримав 10 балів у категорії "тусовка", Париж ("їжа та історія"), Мельбурн, Бангкок. Замикає десятку Лас-Вегас.

Нагадаємо також, що у складеному нещодавно рейтингу 40 найкращих міст світу перше місце посів Нью-Йорк. Другим опинився Лондон, на третьому місці Париж, на четвертому - Токіо, на п'ятому - Брюссель.

Читайте також:

Рейтинг найкращих міст для життя: на першому місці – Ванкувер

ООН назвала найкращу країну для життя людей

Швейцарці і датчани визнані найщасливішими людьми в світі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4461
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація