Нью-Йорк очолив рейтинг найкращих міст світу

У складанні рейтингу міст враховувалися показники політичного впливу, економічної активності, якості життя і рівня їх культурного значення.

У рейтингу 40 найкращих міст світу від консалтингової компанії Knight Frank перше місце посів Нью-Йорк. Другим опинився Лондон, на третьому місці Париж, на четвертому - Токіо, на п'ятому - Брюссель.

У складанні рейтингу міст, який готується щорічно з 2008 року, враховувалися показники політичного впливу, економічної активності, якості життя і рівня їх культурного значення.

Як наголошується в передмові до доповіді, найбільше значення для підсумкового показника мало "надання інвестиційних можливостей та їх вплив на світових бізнес-лідерів та політичну еліту".

За якістю життя передові позиції традиційно займають австралійський Сідней і швейцарський Цюріх. Підріс рейтинг Лондона - наприклад, турбота влади про транспортну інфраструктуру очевидна багатьом мандрівникам після прибуття в місто залізничним або авіаційним транспортом.

У майбутньому рейтинг продовжать очолювати Нью-Йорк і Лондон, стверджують експерти. На їх думку, ще близько 10 років будуть вони будуть конкурувати за перше місце в рейтингу. А ось рейтинг решти міст зазнає серйозних змін.

Усталені азіатські центри ділової активності, такі як Сінгапур, Гонконг і Токіо, можуть поступитися в рейтингу свої місця Пекіну та особливо Шанхаю. Ще помітніше впадуть рейтингу Женеви, Цюріха, Вашингтона і Сан-Франциско, а Ванкувер зовсім випаде з першої двадцятки.

Перевазі західних міст кидають виклик розвиваючі центри ділової активності в Бразилії, Росії, Індії та Китаї, вважає автор дослідження Лайам Бейлі.

Найбільш перспективними містами стануть Мумбаї (Бомбей), Москва, яка в даному рейтингу посідає 21 сходинку, і Сан-Паулу. Протягом наступних десяти років кожен з них підніметься на 6-8 позицій.

Як випливає з відповідної таблиці, в 2020 році індійський діловий центр займе 7-е місце, столиця Росії - 10-е, а бразильський мегаполіс - 12-у позицію.

Весь рейтинг можна побачити тут.

Читайте також:

Рейтинг найкращих міст для життя: на першому місці – Ванкувер

ООН назвала найкращу країну для життя людей

У рейтингу найкращих міст світу переміг Нью-Йорк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: