Пенелопа Крус у Москві зізналась у коханні Деппу

Голлівудські актори Пенелопа Крус та Джонні Депп презентували фільм "Пірати Карибського моря: На дивних берегах" у Москві.

У Москві 11 травня гостювали голлівудські зірки першої величини - Джонні Депп і Пенелопа Крус привезли до Росії четверту частину піратської франшизи "Пірати Карибського моря: На дивних берегах".

Джонні, Пенелопа з сином і чоловіком Хав'єром Бардемом і "піратський" продюсер Джері Брукхаймер прибули до столиці напередодні дня прем'єри. Вони оселилися в готелі Ritz-Carlton по сусідству з Красною площею.

Спочатку зоряні гості взяли участь у фотоколі на даху готелю, а потім відправилися на прес-конференцію, в рамках якої 40 хвилин спілкувалися з представниками преси з усієї Росії і з країн ближнього зарубіжжя.

Пенелопа розповіла, чи схожа вона на свою героїню, піратку Анжеліку, жінку з минулого Джека Горобця:

"Я повчилася б у неї брехати - вона чудова брехуха, - сказала актриса. - А я в житті - ні. Навіть якщо я намагаюся збрехати, по мені це видно - близькі завжди мене "розкушують"... У неї "піратський" склад розуму - вона все заздалегідь продумує і прораховує".

А на запитання, чому Пенелопа прибула до Москви з чоловіком і сином, вона відповіла так:

Пенелопа Крус, Джонні Депп та Джері Брукхаймер / Фото: Spletnik.ru
"Він поїхав зі мною, бо обожнює проводити час з Джонні! Вони один одного знають з фільму "Поки не настане ніч".

Сама Пенелопа теж любить Джонні Деппа.

"Джонні обожнює імпровізувати. Він найтурботливіший чоловік на світі і він з величезною повагою ставиться до колег. Наприклад, якщо він хоче змінити який-небудь рядок, він обов'язково зранку перед зйомками попередить всіх - і режисера, і всіх задіяних в сцені акторів. Так мало хто робить, особливо при його статусі ... Він не тільки талановитий актор, але і людина чудова. Він унікальний. У наших відносинах багато гумору і, на щастя, нам вдається переносити його на екран. При цьому наші персонажі завжди сваряться, а ми - ніколи. З часів "Кокаїну" пройшло стільки років, але коли ми вийшли на майданчик "Піратів" було таке враження, що ми лише тиждень тому закінчили попередній фільм. Набагато простіше працювати, коли в тебе встановлюється з кимось такий зв'язок. Він чудова людина. Він один із найрозумніших людей на планеті, він дуже веселий, він надихає. Можливість проводити з ним час - це успіх. У нього можна багато чому навчитися".

Читайте також:

Стало відомо, що п'яті "Пірати Карибського моря" таки будуть

"Піратам Карибського моря" потрібні жінки зі справжніми грудьми

Роль Джека Горобця в "Піратах Карибського моря-4" скоротять

Повʼязані теми:

Наступна публікація