У США на продаж виставили ціле місто

Дата публікації
Перегляди
2898
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США на продаж виставили ціле місто

У Буфорді мешкає всього одна людина / Фото: boingboing.net

Стартова ціна лоту - 100 тисяч доларів.

Місто Буфорд (США), де мешкає всього одна людина, в штаті Вайомінг виставили на аукціон.

Єдиний житель і самопроголошений мер містечка Дон Семмонс вирішив змінити місце проживання і виставити господарство на аукціон.

Торги призначені на 5 квітня 2012 року, стартова ціна лота - 100 000 доларів США. Семмонс назвав роки в Буфорді "прекрасним часом" для себе і своєї сім'ї, проте констатував, що всі його родичі переселилися в інші місця, а йому самому скоро доведеться виходити на пенсію.

Читайте: На eBay виставили найменший будинок у світі

Буфорд, що розташовується між містами Шайєнн і Ларамі, був закладений укінці 19 століття, під час будівництва трансконтинентальної залізниці.

У момент найбільшої заселеності в ньому проживали близько двох тисяч робітників-залізничників та їхні сім'ї, які згодом змінили місце проживання, оскільки будівництво магістралі поступово просувалася на захід.

В управлінні Семмонса, який оселився в Буфорді в 1980 році, перебуває заправна станція і магазин товарів першої необхідності.

Торгову точку Семмонс купив у 1992 році. Крім того, в місті розташовано відділення (поштова скринька) пошти США і вежа стільникового зв'язку, управління якими також приносить Семмонсу прибуток.

Потенційний покупець Буфорда також отримає в своє користування близько 10 акрів землі, місце для парковки і п'ять будівель, в тому числі житловий будинок з трьома спальнями і будівлю школи, побудовану в 1905 році.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2898
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація