У США палка ковбаси стала знаряддям нападу

У США палка ковбаси стала знаряддям нападу

Ілюстрація / Фото: kak.ru

31-річна Тіхуана Бенкс напала на 63-річну Конні Джонс. Причиною сварки жінок була суперечка, в якій вони намагалися з'ясувати, хто краще доглядає за внучкою Конні.

У штаті Айова, США, одна жінка під час сварки з іншою використала палку ковбаси як знаряддя нападу.

Як повідомляється, 31-річна Тіхуана Бенкс напала на 63-річну Конні Джонс. Причиною сварки жінок була суперечка, в якій вони намагалися з'ясувати, хто краще доглядає за внучкою Конні.

Зброєю відплати послужила німецька ковбаса в руках Бенкс. Жінка кинула ковбасу на груди Джонс, після чого почала лаятися і спробувала затіяти бійку.

"Я залишалася спокійною і не реагувала на образи, поки Тіхуана не запустила в мене шматком м'яса, переробленого в ковбасу", - заявила Джонс.

Правоохоронці заарештували Конні за напад, однак, провівши експертизу, з'ясували, що на одязі затриманої дійсно є сліди жиру.

Пізніше, вивчивши записи про затримання, поліцейські повідомили, що Бенкс з травня 2007 року притягувалася до відповідальності 11 разів по 20 звинуваченням на її адресу.

За словами поліцейських, залишаючи дільницю, Бенкс кричала про те, що зробить це знову, якщо у неї буде така можливість.

Нагадаємо, у 2009 році у супермаркеті німецького міста Ахен покупці влаштували запеклу бійку на палицях ковбаси салямі, а голови сира пармезан використовували як щити.

Читайте також:

Депутати Південної Кореї побилися через безкоштовну їжу

У нічному клубі побилися королеви краси

Індійські пілоти побилися через стюардесу під час польоту

Повʼязані теми:

Наступна публікація