Депутати Південної Кореї побилися через безкоштовну їжу

У південнокорейському парламенті опозиція та правляча партія не змогли домовитися про обіди для школярів і влаштували масову бійку.

У парламенті Південної Кореї між депутатами спалахнули палкі суперечки з приводу запровадження безкоштовного харчування для школярів. На словах опоненти не домовилися і влаштували бійку.

Під час обговорення законопроекту про загальне безкоштовне харчування у державних школах представники правлячої партії Ханнара, яка виступає проти цієї ініціативи, спробували штурмом взяти трибуну спікера. Опозиціонери з Демократичної партії виставили їм заслін.

Депутати штовхалися й викрикували образи. Один з парламентаріїв зміг прорватися крізь ряди своїх колег і спробував зайняти трибуну спікера.

Бійка тривало доти, поки опозиціонери не витіснили депутатів правлячої партії з президії.

Зараз у південнокорейських школах отримують безкоштовні обіди лише діти з бідних сімей (приблизно 13% учнів). Запровадження безкоштовних обідів для всіх учнів зажадає 2-3 трильйона вон (1,7 млрд - 2,6 млрд доларів). Представники правлячої партії вважають, що подібна реформа має вводитися поступово, щоб не вдарити по бюджету країни. Вони пропонують надавати безкоштовне харчування тільки сім'ям з низьким рівнем доходу.

Західна преса у зв'язку з інцидентом пригадала, що бійки у парламенті Південної Кореї спалахують не вперше. Минулого року через сутичку, яка виникла під час ухвалення закону про ЗМІ, один з депутатів навіть потрапив до лікарні.

Читайте також:

Міністр фінансів України розбив обличчя бютівцю Податковим кодексом

Південнокорейські депутати влаштували масову бійку

Засідання Верховної ради відкрилося бійкою (фото)

В парламенті Індонезії протягом 15 хвилин показували жорстке порно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: