В Україні випустили ковбасу "ДАІ. Патрульна" у вигляді жезлу

Ковбаса "ДАІ. Патрульна" коштує 40 гривень за кілограм і зовні схожа на відомий усім смугастий жезл працівника Державтоінспекції.

Ковбаса "ДАІ. Патрульна"
У Хмельницькій області на прилавках магазинів з'явилася ковбаса "ДАІ. Патрульна", яка зовні нагадує смугастий жезл даїшника.

"Якось я подумав, що якщо є горілка у вигляді жезла, то чому б не готувати і таку ковбасу? Наприкінці грудня ми запустили її у виробництво", - розповів ініціатор ідеї, директор одного підприємства в Кам'янець-Подільському Володимир Корчинський.

"Продаємо по всій країні. Перша реакція людей на нашу продукцію шокуюча. Покупці не вірять, що це ковбаса! Але ті, хто її спробував раз, купують знову", - запевнив він.

Коштує палка ковбаси 40 гривень за кілограм, кожен "жезл" важить приблизно 500 грамів. Це варено-копчена ковбаса першого гатунку з додаванням сала і спецій. На смак схожа на салямі.

"Сподіваюся, до того, щоб з цією ковбасою виходити на дорогу і зупиняти машини, не дійде. Адже це жарт!", - додав Корчинський.

Тим часом у Львові покупцям пропонують незвичне солодке - шоколадки з картинками із "Камасутри". Подарунковий набір з еротичних ласощів на прилавок не викладають, а показують лише дорослим відвідувачам. За вісім шоколадок різного розміру просять 80 гривень.

Читайте також:

Відповідь на горілку "Путінка": галичани почали пити "Бандерівську западенку"

Їжа з McDonald's не розкладається півроку

У США роблять цукерки з хробаками і скорпіонами

Через 40 років людству доведеться перейти на штучне м'ясо

Повʼязані теми:

Наступна публікація