У США поліцейські застрелили штучного алігатора

У США поліцейські застрелили штучного алігатора

Ілюстрація / Фото: Wikipedia

Алігатор стирчав із трави і здався поліції агресивно налаштованим. Один з поліцейських двічі вистрілив хижакові в голову, проте той навіть не поворухнувся.

У передмісті Канзас-Сіті, штат Міссурі, США, поліцейські застрелили штучного алігатора, якого і вони самі, і деякі з місцевих жителів помилково прийняли за справжню тварину.

Як повідомляється, інцидент стався кілька днів тому на земельній ділянці, що прилягає до невеликого водоймища. Про алігатора, що лежить у траві, правоохоронців повідомив місцевий житель.

Поліцейські зв'язалися з представником відомства із захисту навколишнього середовища та охорони природної спадщини, і він пояснив їм, як потрібно діяти при зустрічі з крокодилом. Спеціаліст велів своїм співрозмовникам вбити алігатора, якщо його вигляд здасться їм загрозливим.

Коли поліція приїхала на місце виявлення тварини, вже почало смеркати. Алігатор стирчав із трави в темряві і здався правоохоронцям агресивно налаштованим. Вони прийняли рішення застрелити його.

Один зі співробітників поліції двічі вистрілив хижакові в голову, проте тварина навіть не поворухнулася. Тоді поліцейські вирішили як слід розглянути алігатора і підійшли до нього ближче. Нахилившись до трави, де лежало тварина, вони зрозуміли, що провели операцію проти майстерно виконаної копії живого алігатора.

Правоохоронцізв'язалися з власником земельної ділянки, на якій був знайдений штучний крокодил, і він пояснив їм, що поклав макет тварини в траву, щоб відлякати потенційних порушників кордонів його приватній власності.

У поліції Місурі визнали, що пошкодженого алігатора їм доведеться полагодити.

Читайте також:

Американка знайшла у власній спальні алігатора

У США пожежники врятували манекен, який прийняли за потопаючу людину

Викрадений манекен надіслав господареві листівку

Повʼязані теми:

Наступна публікація