Учені довели нездатність ангелів і фей до польоту

В ангелів та архангелів занадто великі тіла з невідповідною для польоту поверхнею.

Ангели, яких зображали європейські художники, фізично були нездатні літати. Як пише The Daily Telegraph, до таких висновків прийшов біолог з Університетського коледжу Лондона Роджер Уоттон, який порівняв зображення ангелів з живими істотами, здатними до польоту.

За словами дослідника, в ангелів та архангелів, зображених на картинах різних епох, занадто великі тіла з невідповідною для польоту поверхнею: пір'ям у них покриті тільки самі крила. Крім того, їх м'язова система явно недостатньо розвинена, щоб літати за допомогою цих крил.

Роджер Уоттон відкинув припущення про те, що ангели могли б використовувати крила для того, щоб планувати: для цього їм знадобилося б здійснювати стрибки з такою великою висоти і в такому сильному повітряному потоці, що їх відносило б вітром і без крил.

У дослідженні, опублікованому в університетському журналі Opticon, Уотттон доводить, що не могли б літати і феї. Учений посилається на те, що фей традиційно зображають з крильцями як у комах, наприклад, метеликів або бабок. Однак у комах в польоті задіяні не тільки крила, а у фей ці крильця прикріплені до тіла, схожого на людське.

Читайте також:

Індійські католики вимагають заборони "Ангелів і демонів"

Ватикан оголосить бойкот "Ангелам і демонам"

Том Хенкс хоче перезапустити адронний коллайдер

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: