В Інтернеті продають використані підгузки

В Інтернеті продають використані підгузки

Використані підгузки коштують у два рази дешевше нових

Використані підгузки продаються по одному, найчастіше це багаторазові підгузки Hipsik естонського виробництва. Новийпідгузок Hipsik коштує майже 100 крон, в Інтернеті його ціна в два рази менше.

На інтернет-аукціонах і порталах останнім часом почали з'являтися оголошення про продаж використаних багаторазових підгузків.

Як правило, використані підгузки продаються по одному, найчастіше це багаторазові підгузки Hipsik естонського виробництва. Вартість одного нового підгузка Hipsik становить майже 100 крон, в Інтернеті він коштує в два рази менше.

На думку, Аво Тельпта, члена правління фірми Hipobaby, що виготовляє Hipsik, підгузки продають батьки, які отримали їх з безкоштовних наборів для немовлят.

"Напевно, вони отримані в подарунок, і ті батьки, які віддають перевагу клейончастим підгузкам, намагаються виручити за них гроші. Сумно, що люди не вміють цінувати такі речі" - зазначив він.

Тельпт також визнав, що, можливо, підгузки з перших наборів для немовлят були не найвищої якості, тому батьки не захотіли використовувати їх для своїх малюків. Зараз якість підгузків покращилась.

Директор з виробництва Hipobaby Маргіт Мехілане вважає природним, що підгузки Hipsik передаються в одній сім'ї від однієї дитини іншому, адже це багаторазові підгузки, які повністю відпираються, при цьому вистачає їх як мінімум на 50 прань.

Читайте також:

Мел Гібсон у прямому ефірі поміняв підгузок дитині

Контрабандист намагався пронести через кордон більше 3 тис. підгузників

Нові обличчя підгузків

Повʼязані теми:

Наступна публікація