Балозі набридли надзвичайні ситуації у метро

Дата публікації
Перегляди
1622
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Балозі набридли надзвичайні ситуації у метро

Тривогу у Балоги викликає стан підземних споруд метрополітену / Фото: twitter.com/#!/romanzakharov

Підземку зобов'яжуть невідкладно привести об'єкти в належний протипожежний стан.

Міністр МНС Віктор Балога направив до Кабміну листа, в якому навів надані Державною інспекцією техногенної безпеки факти щодо поганого протипожежного стану підземних споруд КП "Київський метрополітен".

Як повідомляє прес-служба МНС, міністерство стурбоване станом забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об'єктах Київського метрополітену і готовності підприємства реагувати на можливі надзвичайні ситуації.

Особливу тривогу викликає стан підземних споруд метрополітену, підтвердженням чого є пожежа, яка сталася 14 березня на платформі станції метро "Осокорки".

Також у своєму листі Балога зазначає, що на підприємстві тривалий час не виконуються кілька цільових програм Київської міської держадміністрації, спрямованих на посилення протипожежного захисту об'єктів.

"Практично не фінансуються заходи щодо підвищення пожежної безпеки кабельних мереж. Також вимагають ревізії та модернізації системи автоматичного захисту на більшості станцій метрополітену та системи димовидалення повітря перегінних тунелів і станційних споруд", - йдеться в листі.

У документі також наголошується, що метрополітен не обладнаний системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у ​​разі небезпеки. Крім того, адміністрація підприємства не приділяє належної уваги забезпеченню працівників метрополітену індивідуальними засобами хімічного захисту.

Враховуючи вищевикладене, Міністерство надзвичайних ситуацій пропонує Кабінету Міністрів зобов'язати підприємство невідкладно привести об'єкти в належний протипожежний стан.

Нагадаємо, 14 березня цього року на платформі станції метро "Осокорки" сталося коротке замикання в світильнику, в результаті чого станція метро була повністю задимлена. Потяги не ходили протягом 3-х годин.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1622
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація