Через місяць після бійні в Одесі в міліції влаштували чистку

Дата публікації
Перегляди
1791
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через місяць після бійні в Одесі  в міліції влаштували чистку

Ілюстрація

Зокрема, з лав МВС звільнено заступника начальника управління карного розшуку Андрія Гукасяна - під час провальної операції він виконував обов'язки начальника УГРО.

Через місяць після знищення банди Аслана Дикаєва в МВС зробили кадрові висновки - відправили у відставку деяких високопоставлених правоохоронців. Про це пише "Сегодня".

Зокрема, з лав МВС звільнено заступника начальника управління карного розшуку Андрія Гукасяна - під час провальної операції він виконував обов'язки начальника УГРО. А його безпосередній керівник і, за сумісництвом, заступник голови областного УВС Анатолій Хлівний добровільно пішов на пенсію.

Також позбувся посади начальник прес-служби облУВС Віктор Мірошниченко.

Що стосується загиблих міліціонерів - даішника Олександра Розмаріци і беркутівця Віктора Кожеко, - їх сім'ї отримали компенсації від МВС, облдержадміністрації та мерії.

Міський голова Олексій Костусєв вручив рідним Розмаріци ордер на квартиру. А ось до звань Героя Україні їх ніхто не представляв, хоча ЗМІ раніше писали про це.

"Вони були нагороджені, як і ті, що вижили в тій сутичці, вищими відомчими нагородами. "Героїв" їм давати не планували", - розповів губернатор Едуард Матвійчук.

У той же час джерела в обласному управлінні ВС стверджують, що на збір коштів для сімей загиблих намагалися долучити особовий склад: кожен підрозділ зобов'язали зібрати досить значні суми готівкою: "Але командири, боячись, що це закінчиться звинуваченнями в корупції, саботували рознарядку".

Читайте також:

Місяць бійні в Одесі: у місті тривають облави, а трупи кілерів досі в морзі

У Криму затримано трьох поплічників Дикаєва з цілим арсеналом зброї

У Чечні бояться за своїх співвітчизників в Україні після вбивства Дикаєва

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1791
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація