День ангела 13 серпня: кого вітати з іменинами

День ангела 13 серпня: кого вітати з іменинами

Фото: Credits

Цього дня День ангела святкують носії 17 імен.

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 13 серпня, святкують: Ганна, Антон, Арсеній, Василь, Веніамін, Володимир, Георгій, Євдоким, Єлизавета, Іван, Йосип, Костянтин, Максим, Микола, Сергій, Степан, Юрій.

Чоловічі іменини

Антон

Ім'я у перекладі з давньоримського означає "той, що вступає у бій".

Антон – гарна, ласкава і мрійлива дитина. Він добре грається з іншими дітьми, а трохи подорослішавши Антон дуже серйозно ставиться до дружби. Він продовжує спілкуватися з друзями дитинства і у дорослому віці. 

У навчанні Антон не хапає зірок, але за бажання легко дає раду з будь-якою освітньою програмою. В роботі Антон однолюб. Звикнув до одного робочого місця, він не буде навіть робити спроб знайти щось інше.

В юності Антон схильний до швидких і палких стосунків, проте у сім'ї він постійний і надійний. Обрав дівчину на роль дружини, а не просто подруги, Антон забезпечить ту "стіну", за якою буде спокійно у будь-яких життєвих негараздах. До дітей ставиться з любов'ю і з радістю проводить з ними час.

Арсеній

Ім'я Арсеній походить з грецької мови і в перекладі означає "чоловічий" або "мужній".

Маленький Арсеній – добродушний, м'який і сором'язливий малюк. Часто ці риси характеру залишаються з ним і в дорослому віці. Малюк любить мріяти і фантазувати. Він легко заводить знайомства, проте справжніх друзів у нього мало.

Дорослий Арсеній іноді схильний недоговорювати або прибрехати для досягнення результату. Професійна діяльність зазвичай пов'язана з умінням добре і розумно говорити, саме тому він часто обирає професію менеджера з продажу, ресторатора або перекладача.

Сімейне життя Арсенія рідко буває успішним. Часто не Арсеній вибирає собі дружину, а саме вона є ініціатором їхніх стосунків. Лідером в їхній родині обов'язково буде його дружина.

Василь

Ім'я Василь має грецьке походження і у перекладі з грецької означає "царський".

Василь не любити квапити події і поспішні ухвалення рішень. Зазвичай він негласний лідер компанії, оскільки все одно найголовніше слово за ним. Найчастіше робота Василя пов'язана з технікою і електронним устаткуванням, але може успішно працювати і в інших галузях. Нерідко сам колектив висуває Василя в керівники.

Василя не назвеш зразковим чоловіком, але ось чого у нього не забрати, так це турботу про матеріальний добробут сім'ї. Він часто пропадає на роботі, а його стосунки з друзями нерідко стають приводом сварок в сім'ї. Часто Василь змінюється з появою дітей і це кілька знімає напруженість у стосунках. 

Веніамін

Ім'я Веніамін – це ім'я давньоєврейського походження, яке на мові оригіналу звучало як Біньямін. У перекладі має значення "син правої руки". Іноді ще перекладається як "щасливий син", але це більш вільне трактування, хоча воно більше відображає суть.

Дорослий Веніамін – це впевнений і самостійний чоловік, який попри свою мужність наділений м'яким і добрим характером. Він користується великою популярністю у жінок, та й взагалі часто стає негласним лідером думок. Веніамін серйозно ставиться до будь-якої справи, за яку взявся. Найчастіше власники імені вибирають творчі напрями діяльності, але не меншого успіху досягають і в науці. 

Сімейні стосунки Веніаміна довго оминають, адже він користується великою популярністю у протилежної статі. Нерідко Веніамін одружується з жінкою старшою себе, водночас він надійний сім'янин.

Володимир

Значення імені Володимир утворюється з двох коренів явно споріднених зі старонімецькою мовою, а за деякими теоріями і більш ранній індоєвропейської основі мов. Значення ім'я Володимир – "велика сила" або "велика влада".

Володя зростає хорошим, активним та здібним хлопчиком. Від дитинства має хороші лідерські якості. У навчанні легко даються як точні, так і гуманітарні науки. Часто має хороший слух і здібності до акторської діяльності.

На роботі Володимир – трудоголік. Любить доводити справу до кінця і дуже нервово реагує, якщо його відволікають по дрібницях. Сумлінний, але не любить поспіху. Стосунки зі співробітниками у Вови хороші і часто навіть дружні, але це більше такий стиль спілкування. По справжньому в близьке коло людей Володі потрапити вкрай складно.

У родині Володимир оплот спокою. Не любить різких рухів в житті і той же принцип переносить в сім'ю. Рідко розлучається, оскільки це не в його стилі, але бувають винятки. Від нього не потрібно чекати океану пристрасті, а скоріше надійного партнера. Дітей любить, але здебільшого займатися ім'я доведеться все ж дружині Володимира.

Георгій

Георгій – це ім'я давньогрецького походження, у перекладі означає "землероб".

У дитинстві Георгій тримається трохи осторонь від своїх однолітків. Уміє вислухувати свого співрозмовника, йому можна довіритися в лоскітливій ситуації. Може зберегти чужу таємницю. Здатний добре викладати свої думки в писемній формі. У будь-якій роботі дуже ретельно й серйозно ставиться до дорученої справи.

Загалом він доброзичливий до людей. З жінками Георгій нерішучий, але сімейне життя складається зазвичай щасливо. Єдине, що він не здатний перенести - це обман. Георгій любить веселі компанії й вечірки.

Євдоким

Євдоким походить від давньогрецької і перекладається як "добре прославлений", "доброслав".

Власник цього імені спокійний і врівноважений, знає, як поводитися з людьми, наділений магічним дарунком вселяти навколишнім впевненість у тому, що він людина, здатна на видатні здійснення. До того ж це дійсно так, і перше враження ніколи не буває оманним. Євдоким не конфліктний, товариський, але впертий. Любить майструвати, і в нього це добре виходить. У Євдокима золоті руки, вся робота з облаштованості будинку – на його плечах, може самостійно розібрати й зібрати машину, але не любить, коли його підганяють. Працює повільно, але впевнено.

Скоріше домосід. У компанії – веселий, вміє грати на музичних інструментах. Завдяки своїй терпимості створює міцну сім'ю.

Іван

Ім'я Іван (Іоанн) означає "помилуваний Богом", "милість Божа", "подарунок Божий".

Дорослого Івана характеризують такі риси як спокій і добропорядність. Іван неквапливий і до поспіху ставиться вкрай негативно. Івани по натурі не лідери, а скоріше такі, яких ведуть за собою. Вони люблять і можуть багато працювати. У бізнесі легко вирішують організаційні питання, впевнено почуваються в оточенні творчих людей. З таких хлопців виходять чудові інженери і технологи. Їхнє серйозне ставлення до роботи викликає повагу колег і керівництва.

У сімейних стосунках Іван – це зразковий чоловік і чудовий батько. Він ретельно підходить до вибору коханої. Зазвичай Іван ідеальний батько, хоча іноді надмірно балує дітей.

Йосип

Ім'я Йосип має давньоєврейське походження, значення цього імені – "збільшення", "прибуток", "Бог так помножить".

У ранньому дитинстві Йосип буває дратівливий. Цьому хлопчикові важко догодити: то каша не та, то іграшка не така, яку він бачив у вітрині магазина. До шкільного віку ця якість непомітно минає. З Йосипів виростають згодливі, добрі, щиросерді люди, чуйні на будь-яке лихо, завжди готові прийти на допомогу тим, хто бідує. Вони гарні чоловіки й батьки. Причому звичайно в Йосипа буває не менш двох дітей, яких він дуже любить і про яких невпинно піклується. Найчастіше Йосипи працюють у мистецтві й у торгівлі.

Костянтин

Костянтин – це ім'я латинського походження і в перекладі означає "стійкий" або "постійний".

У дорослому віці Костянтин стає більш сміливим та рішучим, він спокійно вислуховує поради і завжди залишає рішення за собою. Робота – це одна з найважливіших сфер у його житті. Він легко досягає успіху в бізнесі або рухаючись кар'єрними сходами. Костянтин має чудову ділову інтуїцію, хоча в інших сферах життя вона не проявляється.

Сім'я у Кості стоїть не на першому місці. Вона для нього важлива, але скоріше як обов'язкова програма життєвого успіху. Він досить хороший сім'янин, любить дітей і дружину. Костя із задоволенням відпочиває з родиною, але вимагає періодичного самостійного відпочинку. Нерідко Костянтин буває одружений кілька разів.

Максим

Походження цього імені має римські корені, а пішло воно від родового імені Maximus. Історики стверджують, що ім'я Максим означає "великий".

Максим – це впевнений чоловік, він прагне досягти значного місця в суспільстві і матеріального добробуту. Максим – комунікабельний і вміє подати себе. В роботі Максим не рветься до особливих висот, але і за маленьку зарплату працювати не буде. Часто його робота пов'язана з його успіхами в точних науках. Він зазвичай вибирає технічні спеціальності. Максим в родині – чудовий виконавець, який хоче вважати себе при цьому лідером. 

Микола

Ім'я походить від давньогрецького імені Ніколаос, що перекладають як "переможець народів".

Микола – урівноважений, працьовитий і працездатний чоловік. Він здатний опанувати будь-якою професією, буде добре заробляти. У колективі простий у спілкуванні, товариський. Микола легко захоплюється жінками. Укоханні жагучий, але ревнивий. Здатний багато працювати над благоустроєм свого будинку. Допомагає дружині в куховарстві, ходить за покупками.

Сергій

Як стверджують історики, ім'я Сергій - це римське родове ім'я. Більш глибока етимологія імені скрутна, оскільки сам рід Сергєєв відносить себе аж до етрусків, а то і до троянців. Деякі фахівці стверджують, що значення ім'я Сергій – "високий" або "знатний", але це не точно.

Все Сергії досить образливі. Їх можна зачепити навіть найменшою критикою. Сергій дуже непередбачуваний. У нього хороша інтуїція, він здатен бачити людей наскрізь. З ним не можливо не посваритися і важко ужитися. Життєві труднощі Сергій вирішує самостійно, а не покладаючись на когось. У нього багато друзів, і всім їм Сергій готовий допомогти в будь-яку хвилину. В роботі у Сергія може проявитися творча натура. Це може позначитися як на виборі професії, так в самій роботі. Він часто знаходить варіанти поліпшити і прискорити процес.

Степан

Ім'я походить від давньогрецького слова "стефанос" і означає "вінок".

Маленький Степанко веселий і непосидючий хлопчисько. Він активний, легко знайомиться з однолітками, часто навіть стає їх лідером. Хлопчик вміє справляти приємне враження на дорослих. Батькам може завдавати турбот своїм невгамовним характером, а вчителі будуть його побоюватися за спостережливість і гострі зауваження, які він робить, коли помічає помилки дорослих.

Степан може вибрати професію, пов'язану із творчим напрямком. Він буде гарним художником, модельєром, архітектором. У Степана багато друзів і знайомих, для нього відкриті всі двері. Швидко орієнтується в новій обстановці. Особливо добре себе відчуває в жіночому товаристві.

У сімейному житті стосунки Степана із дружиною будуть складатися не так безхмарно. Надмірна товариськість буде давати привід для ревнощів. Можливе розлучення й новий шлюб. Дітьми займається час від часу, перекладаючи всі турботи, пов'язані з їхнім вихованням, на дружину.

Юрій

Ім'я  собою слов'янську форму імені Георгій, що означає "хлібороб".

Юрій – це спокійний, зосереджений на своєму внутрішньому світі чоловік. У дитинстві він любить дивитися на хмари, що пропливають небом. Зворушливо ставиться до тварин, може підібрати безпритульного собаку й доглядати за ним, Його зовнішній вигляд перебуває в протиріччі зі стриманим поводженням і філософським складом розуму. Жести, манера говорити відрізняються в Юрія деякою артистичністю. У школі й інституті вчиться добре, посидющий і наполегливий у досягненні поставленої мети. Успішно може працювати інженером, штукатуром, електриком, тренером. У колективі користується повагою товаришів по службі, але великі й шумні компанії воліє уникати.

У сімейному житті акуратний. Піклується про дітей, допомагає дружині по господарству.

Жіночі іменини

Ганна (Анна)

Ім'я Анна прийшло до нас із Греції, а туди з ще більш давньої іудеї. На івриті ім'я Анна означає "добра воля" або "прихильність".

Анна зростає милою, ласкавою і доброю дитиною. Вона має багато друзів і легко заводить нові знайомства. На жаль її добротою часто користуються з корисливою метою. Ганні не властива сором'язливість і вона зростає обдарованим природного артистичністю дитиною.

У дорослому віці Анна може багато і наполегливо працювати. Це допомагає їй в навчанні і кар'єрі на роботі. Проте вона занадто добра, що в сучасному світі може заважати успішно рухатися кар'єрними сходами.

Чоловіка Аня часто вибирає, щоб було про кого дбати. Рідко коли чоловік Ані, самостійний успішний чоловік. Для створення сім'ї вона шукає спокійного, слухняного, трохи схожого на дитину чоловіка і в сімейному житті Аня зазвичай грає роль "мами". 

Єлизавета

Вважається що ім'я Єлизавета має староєврейське походження і перекладається як "Бог мій – клятва", "вшановує Бога".

У Єлизавети складний характер. Вона добра і примхлива, весела і напружена. У неї чудове почуття гумору, яке її виручає по життю. Вона простодушна і володіє особливою чутливістю, що робить її досить вразливою. Єлизавета товариська і знаходить себе в професіях, пов'язаних зі спілкуванням. Вона має прекрасну інтуїцію, тому вибирає найоптимальніші рішення, які сама не зможе пояснити. Може знайти себе в області медицини, педагогіки або виховної роботи. 

Сім'я у Єлизавети весела. У ній завжди чути сміх і радість. Вона любить проводити час в колі сім'ї і буде шукати чоловіка схожого в цьому на себе. Чоловіка готова вибирати довго, адже не кожен витримає її загадковість і мінливість.

Читайте також: День ангела 14 серпня: кого вітати з іменинами цього дня

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Який сьогодні день
Наступна публікація