Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До парламенту на виборах може пройти 7 партій – опитування

Партія Зеленського «Слуга народу» не подолає 5% бар’єр.

У разі проведення дострокових парламентських виборів до Верховної Ради України пройде 7 партій, а найбільше мандатів отримає «Батьківщина».

Про це свідчать результати соціологічного опитування групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту.

Так, за їхніми даними, перемогу на парламентських виборах здобуде «Батьківщина» з результатом у 13% голосів. За ними приблизно однаковий результат отримають партії «Громадянська позиція», «Солідарність», «Опозиційний блок» та «Радикальна партія Ляшка» - по 7%. Далі по 6% отримають «Самопоміч» та «За життя».

Партія шоумена та гумориста Володимира Зеленського «Слуга народу» отримає 4% підтримки, та не зможе подолати прохідний 5% бар’єр. Також далека від проходження в Раду і партія «Народний фронт» - всього 1% голосів.

Також група провела опитування щодо рівня довіри до владних структур в Україні. Так, всього 12% схвалюють діяльність президента України, 17% - Кабміну та 5% - Верховної Ради. Найбільшою довірою серед політичних фігур в українців користуються лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, міський голова Львова Андрій Садовий та голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) від 15 до 31 березня 2018 р. Всього було опитано 2400 жителів України віком 18 років і старше. Похибка становить 2%.

Минулого дослідження «Рейтинг» визначив вподобання українців щодо майбутнього президента. З теперішніх політиків у президентському рейтингу лідирує очільниця  "Батьківщини" Юлія Тимошенко (14%), за якою йде колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко (11%). Чинний глава держави Петро Порошенко може отримати 9%, як і лідер фракції "Опозиційного блоку" у парламенті Юрій Бойко і співак Святослав Вакарчук. Шоумен Володимир Зеленський і радикал Олег Ляшко мають по 8%, нардеп Вадим Рабінович – 6%.

Відео Соціологічна група "Рейтинг" дослідила, кого обрали б українці на президентських виборах

Фахівці вивчили настрої наших співвітчизників, опитавши шість тисяч людей в усіх регіонах країни. Наразі лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко, а чинний глава держави Петро Порошенко випав із першої п'ятірки.

Соціологічна група "Рейтинг" дослідила, кого обрали б українці на президентських виборах

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції