Результати виборів мерів: екзит-поли та підрахунок голосів

Міські виборчі комісії оголосили результати виборів мерів обласних центрів. Представники Партії регіонів очолили майже половину великих міст.

В Україні стали відомі переможці виборів у обласних центрах. Мерами 11 обласних центрів обрані представники Партії регіонів.

У Харкові вибори виграв кандидат від Партії регіонів, в.о. міського голови Геннадій Кернес. За результатами обробки 100% протоколів дільничних виборчих комісій, за Кернеса віддали свої голоси 29,33% харків'ян, а за його головного конкурента, представника "Батьківщини" Арсена Авакова - 28,72%.

В той же час, представники Авакова вимагають перерахунку голосів. Крім того, Аваков переміг за даними екзит-полу, проведеного компанією GFK - 34,7% голосів проти, що більше на 3,8%, ніж у Кернеса.

В Одесі тервиборчком оголосив переможцем виборів главу Антимонопольного комітету, регіонала Олексія Костусєва. За даними підрахунку 100% голосів, Костусєв набрав 166,281 тис. голосів (50,8%), чинний мер міста Едуард Гурвіц (від партії "Фронт змін") - 100,762 тис. голосів (30,8%).

На виборах мера Луганська кандидат від Партії регіонів, чинний мер Сергій Кравченко переміг з мінімальним відривом – у 21 голос. За підрахунком 100% голосів виборців, Кравченко набрав найбільшу кількість голосів - 48 138. Друге місце посів кандидат від Компартії, депутат Верховної ради Спиридон Кілінкаров - 48 117 голосів.

Проте Луганський окружний адмінсуд зобов'язав Луганський міський тервиборчком внести зміни до підсумкового протоколу про результати виборів мера міста. Згідно зі зміненим протоколом, Кілінкаров отримає над Кравченком перевагу у 44 голоси і зможе претендувати на мерське крісло.

У Донецьку переконливо переміг діючий мер міста, член ПР Олександр Лук’янченко - 72,08%. Найближчі переслідувачі діючого мера одержали менше 5% голосів виборців.

В Ужгороді на виборах, за офіційними даними, переміг Віктор Погорєлов (партія "ЕКО+25"), набравши 33% голосів виборців. Його найближчий опонент, діючий мер Сергій Ратушняк набрав 24,26% голосів. За даними екзит-полу GFK, Погорєлов набрав 29,9%, а Ратушняк 22,4%.

У Львові кандидат від Республіканської християнської партії, чинний мер Андрій Садовий отримав найбільшу підтримку, за підрахунком 100% голосів. Садовий набрав 121,237 тис. голосів виборців. Друге місце зайняв кандидат від Партії регіонів, депутат Верховної ради від фракції ПР Петро Писарчук з результатом 65,522 тис. голосів.

На виборах міського голови Вінниці, згідно з підрахунками міськвиборчкому, переміг діючий мер Володимир Гройсман (партія "Совість України"). За нього проголосували 95 568 тисяч винниччан, що склало 77,81% від загального числа виборців.

Кандидат від Української народної партії, чинний мер Віктор Анушкевичус набрав найбільшу кількість голосів (27,41%) на виборах мера Івано-Франківська, за підрахунком 100% голосів виборців. Друге місце посів кандидат від партії "Третя сила", лідер громадської організації "Громадський форум" Юрій Соловей, якого підтримали 22,48% виборців.

Висунутий Всеукраїнським об'єднанням "Свобода" Сергій Надал переміг на виборах мера Тернополя. За Надала проголосували майже 26 тисяч виборців. За діючого мера Тернополя Романа Заставного, якого висунула партія "За Україну!", віддали голоси більше 15 тисяч городян.

Кандидат від партії "Батьківщина" Олександр Сін виграв вибори мера Запоріжжя з 38,28%, за підрахунками 100% голосів виборців. Друге місце займає кандидат від Партії регіонів, секретар міськради та виконувач обов'язків мера Володимир Кальцев - 31,9
Источник
%.

На виборах мера Чернівців вп’яте поспіль переміг діючий мер Микола Федорук. За нього віддали свої голоси 64,69% виборців. Кандидат від Республіканської партії України Василь Забродський набрав 10,44% голосів.

Кандидат від партії "Сильна Україна" Микола Романюк лідирує на виборах мера Луцька з 34,85% (29,764 тис. голосів), за підрахунком 100% голосів виборців. Друге місце посів кандидат від партії "Батьківщина", голова Волинської облради Анатолій Грицюк, який набрав 20,5% голосів виборців.

РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДО ОБЛАСНИХ РАД І ПАРЛАМЕНТУ КРИМУ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Кандидат від Партії регіонів, перший заступник губернатора Кіровоградської області Олександр Саінсус лідирує на виборах мера Кіровограда з 27,6%, за підрахунком 90% голосів виборців. Другим іде Володимир Ярошенко від партії "Солідарність", якого підтримали 11,1% виборців.

Чинний мер Рівного, висуванець партії "Всеукраїнський патріотичний союз" Володимир Хомко виграв вибори міського голови. За підрахунком 100% бюлетенів, Хомко набрав 67,35% голосів. Висуванець партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Олександр Лащук набрав 10,46% голосів.

На виборах міського голови Житомира переміг представник Партії регіонів, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Дебой. Дебой випередив діючого мера Житомира Віру Шелудченко на 2,8 тисячі голосів (понад 1%) виборців.

Висунутий Партією регіонів Віктор Агєєв переміг на виборах мера Сімферополя. Друге місце посів лідер партії "Союз" Лев Миримський. Агєєв одержав 54 004 голосів (46,4%), Миримський – 25 109 (21,6%).

Кандидат від Партії регіонів, діючий мер Чернігова Олександр Соколов лідирує на виборах мера з 34,3%, за підрахунком 78% голосів виборців. Другим іде кандидат від партії "Батьківщина" В'ячеслав Лебідь, якого підтримали 15,3% виборців.

У Хмельницькому переміг діючий мер Сергій Мельник, набравши 71,5% (69,1 тис. голосів виборців). Друге місце одержав кандидат від "Єдиного центру" Віктор Коліщак – 9,1% (8,8 тис. голосів виборців).

Висуванець партії "Рідне місто" діючий міський голова Геннадій Мінаєв переміг на виборах мера Сум. Мінаєв набрав найбільшу кількість голосів виборців - 61,23%, або 65,828 тис. осіб. За висуванця партії "Батьківщина", заступника мера Віктора Волонтирця свої голоси віддали 13,29% виборців, або 14,291 тис. осіб.

У Полтаві представник партії "Совість України" Олександр Мамай за підрахунком 100% протоколів отримав 61,64% і випередив чинного мера Андрія Матковського, який набрав 14,29% голосів.

У Дніпропетровську на посаду мера втретє поспіль обрали Івана Куличенка, якого висунула Партія регіонів. За Куліченка віддали голоси 113,5 тисяч виборців з 300 тисяч тих, хто взяв участь у голосуванні. Куліченко займає пост мера Дніпропетровська з 1999 року.

Мером Миколаєва став кандидат від Партії регіонів Володимир Чайка. Діючий мер набрав 50835 голосів (37,1%). Сергій Ісаков, що балотувався на пост мера від партії "Третя сила", набрав 44172 голоси (32,2%).

Мером Херсона обраний кандидат від Партії регіонів, діючий мер Володимир Сальдо, що отримав 27,297 тис. голосів (28,61%) виборців. Друге місце зайняв кандидат від партії "Вітчизна", селищний голова передмістя Херсона Антонівки Ігор Семенчев, набравши 12,178 тис. голосів (12,76%).

Висунутий Партією вільних демократів діючий мер Черкас Сергій Одарич переміг на виборах мера. Одарич набрав найбільшу кількість голосів виборців - 31,812 тис., що становить 35,45% від загальної кількості тих, хто проголосував. Другим став представник "Батьківщини" Микола Булатецький - його підтримали 11,85% виборців.

Все про місцеві вибори читайте тут.

УСІ РЕЗУЛЬТАТИ ЕКЗИТ-ПОЛІВ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Читайте також:

В Луганську комуніст через суд відібрав у регіонала посаду мера

Партія регіонів отримала владу в 11 обласних центрах

Костусєв отримав благословення Кирила, щоб стати для Одеси "другим Рішельє"

В Івано-Франківську, Маріуполі й Львові оголосили офіційні дані виборів мерів

Суд дозволив оголосити Кернеса мером Харкова

Регіонал Костусєв офіційно оголошений мером Одеси

На виборах мера Луганська з відривом у 21 голос переміг регіонал

Гурвіц програв вибори мера Одеси - на вулиці вийшли 4 тисячі людей

Офіційно: Кернес переміг на виборах мера Харкова

На виборах у Львові діючий мер впевнено перемагає регіонала

Останні відсотки в Харкові будуть рахувати без свідків

Вибори в Харкові: Кернес випереджає Авакова на 1%

Добкін "без іронії" запропонував Авакову співпрацю

Регіонали заявили про перемогу на виборах мера Сімферополя

Партія регіонів одержала в Севастополі абсолютну більшість

Партія регіонів програла вибори в одному з найбільших міст Донбасу

В Донецьку засекретили підрахунок голосів виборців

БЮТ: у Авакова намагаються вкрасти перемогу

Партія регіонів програла вибори в одному з найбільших міст Донбасу

В Одесі Костусєв обганяє Гурвіца в півтора разу

За ніч Кернес відірвався від Авакова на 2%

Після програшу на виборах мера Львова Писарчук йде з посади лідера ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: