Герман погодилася з Януковичем: Чехов – український поет

"Регіоналка" вважає, що письменника Антона Чехова цілком можна назвати українським через походження його матері.

Заступник голови Партії регіонів Ганна Герман вважає, що Віктор Янукович не помилився, назвавши Антона Чехова українським поетом.

Про це вона заявила на прес-конференції, коментуючи прохання прочитати що-небудь з поезії Чехова

"Більшість чеховських оповідань - це поезія в прозі. У тому числі, моє улюблене оповідання "Дім з мезоніном", - сказала Герман.

"Ви так само знаєте поезію в прозі Лесі Українки", - додала вона.

"Стосовно українства. Ті, хто вчать літературу не тільки за підручниками, знають, що мама Чехова була українкою. Він писав у своїх листах до Горького про те, що в дитинстві він (Антон Чехов) говорив лише малоросійською мовою і російську вивчив пізніше", - сказала Герман.

За її словами, "ті прозові твори, які написані Чеховим на території нинішньої України, можна вважати українською творчістю".

"Він також в листах до того ж Горького часто писав про те, що його рідні тато й мама сумують за Малоросією", - зазначила Герман.

"Його (Чехова) цілком можна назвати українським, так само, як і російським, так само як і американським, французьким - тому що вершини світової літератури не мають нації", - наголосила вона.

Як повідомлялося, раніше кандидат у президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович назвав Антона Чехова, якого прийнято вважати російським письменником і драматургом, українським письменником і "великим поетом".

Нагадаємо, черговий конфуз лідера Партії регіонів стався 31 січня під час візиту до Львова, де  Янукович назвав жителів міста кращим "геноцидом" країни.

З підказки помічників Янукович виправився і пояснив, що мав на увазі слово "генофонд".

Читайте також:

Янукович назвав Чехова "великим українським поетом"

Янукович назвав львів'ян "кращим геноцидом країни"

Віктор Янукович переплутав Балаклею і Балаклаву

ВідеоГерман: Чехов – український поет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: