Герман про свободу в Україні: бідний не може бути вільним

Ганна Герман вважає, що Україну понизили в рейтингу свобод через те, що "бідна, нещасна, безробітна людина не може бути вільною".

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман вважає відродження національної економіки першим кроком до розширення свободи громадян в Україні.

"Не може бідна, нещасна, безробітна людина бути вільною", - сказала Герман, коментуючи виключення України з категорії "вільних країн" у рейтингу американської неурядової організації Freedom House.

"Результати роботи попередньої влади призвели до значного економічного падіння в Україні та стали причиною того, що Україну понизили в рейтингу свобод такої авторитетної організації як Freedom House. Це основна причина. А основне завдання, яке стоїть сьогодні перед владою, – підняти рівень життя людей", - наголосила Герман.

На її переконання, крок до свободи людини – це добробут, благополуччя, робота, гідні зарплати і пенсії.

"Нова українська влада, президент на цьому сконцентровують найбільшу увагу, і президентські реформи є основним двигуном руху України до свободи", - зауважила Герман.

Як раніше повідомлялося, 13 грудня американська недержавна організація Freedom House представила свій щорічний рейтинг демократичного розвитку.

Відповідно до цьогорічного рейтингу свободи статус України знизився з "вільної" до "частково вільної". Таким чином, на думку Freedom House, рівень свободи в Україні повернувся до часів президентства Леоніда Кучми.

Читайте також:

Понад 12 мільйонів українців живуть за межею бідності

Freedom House: свободи в Україні стало менше

Янукович визначив національну ідею: не шльопати язиком

Кабмін: бідніші за Україну тільки Молдова і Албанія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: