Головна кіноінтрига року

Весь фільм знімали на натурі.

Весь світ завмер в очікуванні - чи отримає нарешті Леонардо Ді Капріо заповітний Оскар за роль у фільмі легендарного режисера Алехандро Гонсалеса Іньярітту "Легенда Г'ю Гласса" (The Revenant)

Картина розповідає історію мисливця і колонізатора американської півночі Г'ю Гласса (Леонардо Ді Капріо) - реального героя, який жив у 19 столітті на північному заході Америки. На нього нападає ведмедиця. З тяжко пораненим залишаються його син-напівкровка Хоук і два мисливці - Джон Фіцджеральд і Джим Бріджер. Вони повинні дочекатися смерті товариша і гідно його поховати, але замість цього Фіцджеральд вбиває Хоука і переконує Бріджера кинути вмираючого. Всупереч обставинам Глассу вдається вижити, і він вирушає у повний небезпек і тягот шлях, щоб помститися за зраду.

Іньярріту не визнає комп'ютерної графіки, тому весь фільм знімали на натурі. У пошуках справжньої півночі команда вирушила в канадську провінцію Альбертіна, де температура сягала мінус 25 градусів.

В "Легенді Г'ю Гласса" Ді Капріо зробив усе, щоб у лютому все-таки роздобути золоту статуетку: дозволив гриму і жорсткому клімату півночі спотворити себе, бився з грізлі, їв сиру печінку бізона, перепливав крижані річки, спав у шкурі тварин. Складні умови зйомок похитнули багатьох, але не Ді Капріо. "Я можу назвати не менше тридцяти сцен з цього фільму, які стали найскладнішими в моїй в житті. Я постійно мерз, гіпотермія стала моїм звичайним станом. Але Іньярріту - безкомпромісний режисер, і у мене і думки не було з ним сперечатися ". "Легенда Г'ю Гласса", крім усього зовнішнього антуражу, - серйозна драма про ті внутрішні трансформації, через які доводиться проходити людині, щоб вистояти і вижити.

Прем'єра у кінотеатрах України 7 січня 2016 року!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: