Верховний суд залишив Онопенка на посаді

За результатами таємного голосування, за висловлення недовіри Василю Онопенку проголосували лише 17 із 46 присутніх суддів.

Пленум Верховного суду не підтримав пропозицію щодо висловлення недовіри Василю Онопенку і залишив його на посаді.

За результатами таємного голосування за висловлення недовіри Онопенку проголосували 17 із 46 присутніх на пленумі суддів. Не підтримали цю пропозицію 28, один бюлетень визнано недійсним.

Сам Онопенко задоволений, що пленум конструктивно розглянув питання щодо висловлення йому недовіри.

"Я щасливий, що Верховний суд діє. Він був, є і буде", - сказав він після голосування.

Звертаючись до присутніх на пленумі журналістів, Онопенко наголосив: "Ви побачили, що Верховний суд є здоровим організмом".

Спілкуючись з представниками ЗМІ у перерві пленуму, Онопенко також заявив , що не знає, хто ініціював його відставку за півроку до закінчення повноважень на цій посаді.

"Мене самого дивує це питання. Можливо, це не їх (групи суддів ініціатива)... Я не знаю - це питання до них", - сказав глава Верховного суду. "Хто б за ширмою не був, я вважаю неприпустимим, щоб був будь-який тиск на Верховний суд", - додав він.

Відповідно до чинного законодавства, повноваження Онопенка на посаді глави Верховного суду спливають 29 вересня цього року.

Як повідомлялось, раніше депутат Верховної ради, заступник голови фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Сергій Соболєв заявив про підготовку звільнення Онопенка з посади голови Верховного Суду шляхом висловлення недовіри пленумом суду.

8 лютого Онопенко ініціював зустріч із президентом Віктором Януковичем, щоб обговорити ситуацію навколо його дочки Ірини, проти якої Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за підозрою в шахрайстві. 14 лютого така зустріч відбулася.

15 лютого слідчий з особливо важливих справ Генпрокуратури виніс постанову про закриття кримінальної справи, порушеної проти дочки Онопенка за підозрою у заволодінні шахрайським шляхом 300 тис. доларів.

Того самого дня Генпрокуратура змінила Корнійчуку запобіжний захід з арешту (під яким той перебував з 22 грудня 2010) на підписку про невиїзд.

Читайте також:

Глава ВСУ сподівається, що його сім'ю врятує Янукович

Генпрокуратура не має претензій до голови Верховного суду

Онопенка звільнять з посади голови Верховного суду

Онопенко не бачить підстав для свого звільнення

ВідеоВерховний суд залишив Онопенка на посаді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: