Ірпінь тероризують чутки про кривавого маніяка

Дата публікації
Перегляди
3139
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ірпінь тероризують чутки про кривавого маніяка

У містечку стало небезпечно жити, вважають місцеві

Люди намагаються не ходити ввечері по одному і просять родичів чи знайомих їх зустрічати.

В містечку Ірпінь під Києвом кілька днів ходять чутки, що маніяк щодня вбиває тут людей, повідомляє ТСН.

Люди налякані й переповідають одне одному страшні історії про серійного вбивцю. Люди намагаються не ходити ввечері по одному і просять родичів чи знайомих їх зустрічати.

"Під Києвом оголосять комендантську годину. Убивають прямо на вулиці", - таке повідомлення на свою електронну пошту днями отримала жителька Ірпеня Маргарита Шкарівська. У повідомленні йшлося про страшні злочини, що нібито сталися в містечку.

"Протягом трьох тижнів вбили 15 чи 16 осіб", - йшлося у листі.

Прочитавши таке дівчина злякалась, бо й до того чула від подруг інформацію про загадкові вбивства. Тепер Маргариту ввечері після навчання зустрічає тато.

Тривожний настрій і в таксистів, які працюють на залізничному вокзалі. Пасажири постійно говорять про недобре.

"Говорили, ніби на Бучі жінку, дві дівчини задушили чи прирізали. А в Ірпені молодого хлопця прирізали", - розповіли місцеві.

Люди переповідають ніби з колонії втекли в'язні і злочини, мовляв, їхня справа.

Тим часом подружжя Коваленків вже тиждень ходить разом. Сергій дружину не відпускає ні на крок. "Кажуть, що жінку знайшли в Бучі в туалеті. Що чоловіка знайшли з перерізаним горлом", - повідомив чоловік.

Однак, чутки виникли не на рівному місці - убивство в Ірпені справді було.

У міліції висловили думку, що розмови про численні злочини могли поширитися саме після цього вбивства молодого хлопця.

"На сьогодні особа, яка нанесла тяжкі тілесні ушкодження, знайдена. Ведуться слідчі дії. З маніяком нічого не пов'язано", - заспокоїв заступник керівника ГУ МВС Ірпеня Микола Багрій.

Ані маніяка, ані злочинів у тій кількості, про яку розповідають у місті - немає запевняють правоохоронці. За два новорічні тижні в Ірпені та сусідній Бучі сталося лише 15 злочинів, із яких одне вбивство, і ще одна людина померла на залізничному вокзалі від переохолодження.

"Жіночка, яка вживала спиртні напої замерзла. Просто замерзла від переохолодження. Немає ніяких інших ні тяжких тілесних, ні ножових поранень. Це все інформацію ми спростовуємо. Пов'язувати з маніяком ці дві історії не можна. Хай люди заспокояться", - закликав правоохоронець.

Ніяких маніяків на території міста і сусідніх селищ немає, із колонії, що поруч, теж ніхто не тікав, запевняють міліціонери.

У райвідділі також припускають, що плітки про злочинців з'явилися від того, що в новорічні свята міліція працювала в посиленому режимі. На свята кількість патрулів зросла втричі.

Містечко Ірпінь під Києвом кілька днів гуде чутками про маніяка

Містечко Ірпінь під Києвом кілька днів гуде чутками про маніяка

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3139
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація