Померлий на допиті в міліції Сум виявився сином міліціонера

Дата публікації
Перегляди
2551
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Померлий на допиті в міліції Сум виявився сином міліціонера

На тілі померлого в міліції Сум знайшли численні синці

Міліція стверджує, що сумчанин помер під час допиту через "загострення панкреатиту і хворе серце". Родичі покійного не вірять цьому.

32-річний сумчанин Олексій Ходаков, який помер на допиті в одному з райвідділків Сум, виявився сином підполковника міліції.

"Проблем із законом у Льоші ніколи не було, у нього не було судимостей, нічого такого. Його покійна мама працювала в міліції, в кінологічній службі, була підполковником", - розповіла його дружина Валентина виданню "Данкор".

Міліція стверджує, що Ходаков помер через загострення панкреатиту та слабке серце. Однак дружина і близькі покійного переконані, що Олексія забили до смерті правоохоронці.

"18 січня нам судмедекспертиза дала довідку для поховання. Там написано, що смерть настала через загострення панкреатиту і слабке серце. Хоча Олексій ніколи не страждав ні на серцево-судинні захворювання, ні на панкреатит. Ні на що не скаржився, на обліку в лікарні з жодним захворюванням не стояв. Ми запитали про побої, але судмедексперт сказав, що ті тілесні ушкодження, виявлені на тілі, не могли спричинити смерть", - зазначила Валентина.

Нагадаємо, чоловік помер 17 січня під час допиту в Ковпаковському райвідділі міліції Сум. Міліціонери стверджують, що під час спілкування не застосовували до чоловіка жодних протиправних дій.

УМВС України в Сумській області повідомило, що приводом для розмови з Ходаковим стало те, що міг знати обставини якогось жорстокого вбивства.

З міліції на той світ

З міліції на той світ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2551
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація