На тілі померлого в міліції Сум знайшли численні синці

Дата публікації
Перегляди
4704
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На тілі померлого в міліції Сум знайшли численні синці

У міліції твердять, що до смерті чоловіка не причетні

В міліції припускають, що синці на обличчі з'явилися після того, як правоохоронці зробили йому штучне дихання.

У Сумах у чоловіка, який загадково помер у міліції, родичі знайшли численні побої, повідомляє ТСН.

Правоохоронці переконують, що не застосовували до 32-річного чоловіка на допиті протиправних дій, а причиною смерті стало слабке серце та гострий панкреатит. Втім, рідні наполягають на тому, що мають докази насильства.

"Ніколи не хворів, тобто здорова, повноцінна людина - він не був ні сердечником, ні гіпертоніком, ніколи таких проблем не було", - повідомив брат померлого, зазначивши, що коли його викликали на впізнання, він встиг сфотографувати на мобільний численні синці на обличчі та руках брата.

"У нього зуби повністю закривавлені, підборіддя. Синій на руках, на двох руках наручники, дуже сильно видно сліди такі, били по-любому його, били, катували", - запевняє родич.

Тим часом у міліції твердять, що до смерті чоловіка не причетні, та посилаються на результати судмедекспертизи, яка ніби підтверджує природну смерть.

"Тілесні ушкодження у вигляді саден на підборідді могли у нього утворитися внаслідок надання йому першої медичної допомоги. Робітники карного розшуку робили йому штучне дихання", - повідомив в.о.керівника Ковпаківського РВ міліції Сум Вадим Дзюбинський.

Цікаво, що дружині померлого повідомили про смерть чоловіка лише через 3 години після трагедії. У Олексія залишилося двоє дітей.

Нині за фактом загибелі чоловіка в райвідділі прокуратура проводить перевірку. Тим часом його рідні збираються звернутися за додатковим розслідуванням до правозахисних організацій.

Читайте також:

У райвідділку Сум на допиті помер чоловік

Жінка померла під час нескладної операції від дешевого наркозу

Відомого барда Росії убили, вдавивши грудну клітину до хребта

У Москві КамАЗ збив генерала, пов'язаного з секс-скандалом

З міліції на той світ

З міліції на той світ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4704
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація