Азарова можуть звільнити слідом за Ярошенком - Терьохін

Дата публікації
Перегляди
2930
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азарова можуть звільнити слідом за Ярошенком - Терьохін

Азаров під загрозою звільнення / Фото: Прес-служба Кабінету міністрів

У владних колах відбувається перерозподіл сфер впливу, впевнений перший заступник голови комітету ВР з питань фінансів.

Звільнення Федора Ярошенка з посади міністра фінансів і призначення на цю посаду Валерія Хорошковського пов'язане з конфліктами усередині влади.

Таку думку висловив перший заступник голови комітету Верховної ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової і митної політики Сергій Терьохін.

"Це проблема не економічна. Для Азарова міністр фінансів був правою рукою. Тобто, я так розумію, що усередині цієї корпорації "Регіональної" сталися певні рейдерські захоплення влади", - сказав Терьохін.

На його думку, відбувається перерозподіл сфер впливу, у тому числі і на управління фінансовими потоками держави.

"Ви пам'ятаєте, що Азаров виконував свою роль, достатньо незалежну, і він контролював касу держави - Мінфін і Казначейство, тобто структури, де витрачаються гроші", - нагадав депутат.

"Що сталося останнім часом, податкова служба перейшла під чітке керівництво сім'ї Януковича, НБУ там же, от тепер Хорошковський, якого завжди пов'язували з третьою стороною, пов'язаною з Фірташем, одержав Мінфін", - говорить Терьохін.

Депутат зазначив, що "сьогодні стало зрозуміло, на кого пан президент карту ставить - це своя сім'я, Нацбанк з держбанками, а зараз і Фірташ, який на бухгалтерію платників податків цієї країни поставив свою людину".

Крім того, Терьохін вважає, що за звільненням Ярошенка може послідувати і звільнення Азарова.

"До побачення, мені здається, потрібно передати Ахметову (український бізнесмен Рінат Ахметов) і компанії Азарова, і, напевно, Азарова буде зміщено зі своєї посади з якимсь жорстким формулюванням перед наступними виборами", - відзначив Терьохін.

Як відомо, у середу Янукович прийняв заяву про відставку міністра фінансів Ярошенка, на його посаду президент призначив екс-главу СБУ Хорошковського.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2930
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація