Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італійці у пошуках "дольче віта" тікають з батьківщини в Україну

Італійських чоловіків до України привозять жінки-заробітчанки.

Італійці кидають батьківщину і переїздять гарно жити до України, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На європейську пенсію в села Тернопільщини вже переїхали, за неофіційними підрахунками, понад 300 середземноморських пенсіонерів. Борщу й сала не їдять - лише макарони. Працювати не люблять, але українську вчать.

Зокрема італійці облюбували містечко Підволочиськ, в центрі якого навіть стоїть кам'яний Папа Римський. Сюди італійських чоловіків привезли українські жінки-заробітчанки, щоб жити на одну пенсію. Але для них це не вирок, адже їхня пенсія стартує від 600 євро.

ВідеоІталійці кидають батьківщину і переїздять гарно жити до України

Сусіди хоч і дивом дивуються, але італійцями під боком пишаються. Адже у кожного - нові будинки і зелені газони.

Українка Ромена Лотоцька каже, що її чоловік Лучано вражений широкими ланами України та можливістю безкоштовно рибалити. За її словами, він проводить тут звичайне життя людини на пенсії і повертатися в Італію не планує, каже, "щоб не мучитися там".

На мовний бар'єр не нарікає ніхто. Лише на міграційні правила, які кожні три місяці змушують італійців кататися за кордон.

"Мені тут дуже добре підходить клімат. Бо в Італії я хворію. І я хочу написати листа Януковичу від імені усіх італійців тут, щоб спростити наше перебування в Україні", - каже італійський пенсіонер Луїджи Бевілаква.

Раніше повідомлялося, що українські заробітчани активно повертаються додому з "валізами готівки". Приплив грошей від українців за кордоном зріс на 54%.

Кореспондент ТСН Тетяна Коваленко

Залиште свій коментар

Вибір редакції